Atrakcje dla gości na przyjęciach weselnych

Jedni pragną mieć proste wesele dla najbliższej rodziny i przyjaciół, drudzy wolą luksus, setki gości i dużo atrakcji tego rodzaju jak fajerwerki, białe gołębie, taniec w chmurach itp. Jeszcze inni wyznają zasadę złotego środka i chcą to wszystko tak urządzić by nie oszołomić gości weselnych mnogością rozmaitych atrakcji.


Wesele pod namiotem
Wprowadził: county marquees
Źródło: http://www.flickr.com
Częstą atrakcją dla gości występującą na przyjęciach weselnych jest fontanna czekoladowa. Znajduje się ona zazwyczaj na dużym stole, wespół z kawałkami owoców, ciastek, pianek lub żelków. Spółki zajmujące się wynajmowaniem takich rzeczy zazwyczaj oferują różnorodne rodzaje czekolad : wyborna mleczna, deserowa lub biała, jakkolwiek ta ostatnia podana sama może być nieco mdła. Przy takiej atrakcji wypada jednak baczyć, by nie ubrudzić sobie kreacji, ponieważ tak faktycznie o to nie trudno.

Lejący się słodycz w szeregu przypadków chętnie (na nasze nieszczęście) przylepia się do ciuchów. Na weselnych stołach zwykle gości wódka, jednak co z tymi, którzy za wódką nie przepadają? Z wyjątkiem wina i piwa swoim gościom da się zaoferować open bar z barwnymi drinkami. Najlepszą propozycją jest wynajęcie barmana i przekazanie mu wszystkich towarów innymi słowy alkoholi, owoców, syropów itd. Więcej informacji znajdziesz na: przejdź do strony . Tego typu usługi to co rusz atrakcje na eventy nie jedynie weselne, aczkolwiek też imprezy firmowe lub urodzinowe.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.