Bestseller „Nieśmiertelni” dla fanów literatury

Wszyscy ludzie potrzebują w ciągu dnia wolnej chwili dla siebie. Relaks jest niezwykle ważną częścią dnia, dlatego też lekarze alarmują, by pamiętać o codziennej dawce czegoś, co daje nam radość. Bycie usatysfakcjonowanym z życia zwiększa szanse by zachować dobre zdrowie na dziesięciolecia. Warto o tym pamiętać codziennie i poświęcać dziennie minimum godzinę wyłącznie dla siebie.
audiobook na iphonie
Wprowadził: athriftymrs.com
Źródło: http://www.flickr.com
Sposobów jest tyle, ile ludzi. Jedni znajdują ukojenie w grze na instrumencie, inni zrelaksują się oglądając film, jeszcze inni czerpią satysfakcje ze sportu bądź z gier komputerowych. Rozrywką charakteryzującą się najdłuższym udokumentowanym stażem i będącą jednocześnie świetnym treningiem dla ludzkich mózgów są książki.
Nieśmiertelni wydanie limitowane - fonopolis - Vincent V. Severski
Wprowadził: fonopolis
Źródło: http://fonopolis.pl/niesmiertelni-wydanie-limitowane
Od dawna wiadomo, że książki rozwijają. Nie wynika to zaledwie z przekazywanych w nich słów. Czytając, podobnie jak oglądając film, poznajemy jakąś historię. Różnica tkwi w tym,iż film pokazuje grę aktorów i pomysł scenarzysty, nie zostawiając pola do popisu naszej własnej wyobraźni. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku lektury książki, podczas czego jesteśmy zmuszeni sami odtworzyć cały świat, który kreuje autor utworu, co stanowi fantastyczny trening dla mózgu.

Masz w planach uzyskać inne dane na ten temat? Z pewnością notka z witryny (https://dominikkania.pl/oferta/dieta-dla-cukrzyka/) również je ma, więc kliknij w to miejsce i poznaj je starannie.

W świecie postępu i ciągłych zmian niewielu z nas może pozwolić sobie na wymagającą czasu i skupienia lekturę tradycyjnych książek ze względu na wadę wzroku bądź brak czasu. Świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie mają czasu na czytanie książek jest audiobook.


Więcej treści

Kosztorys wydawniczy – czym jest oraz jak się go wylicza

książki
Wprowadził: Malcolm Manners
Źródło: http://www.flickr.com
Specjaliści mogą w niedługim czasie określić wszystkie kryteria, które spełniać powinny książki zanim zostaną wydane. Rewelacyjne i doceniane na rynku wydawnictwo naukowe cieszy się tak dużą popularnością, gdyż gwarantuje jakość książek. Niewysokie ceny za kolejne oferty książkowe to coś, co zachęca klientów do wybierania papierowych, drukowanych książek przy ich tak ogromnej konkurencji z ebookami. Wydawnictwo w szczególnym stopniu troszczy się o edytorskie dopracowanie do perfekcji każdego egzemplarza.

audiobooki
Wprowadził: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com
Książki mówione cieszą się niemalejącą popularnością z wielupowodów. Główną zaletą jest możliwość słuchania w dowolnym miejscu i podczas wykonywania każdej czynności, na przykład podczas jazdy rowerem. Dzisiejszy rynek oferuje wiele dzieł przerobionych na książki mówione, na przykład Vincent Severski audiobook Nieśmiertelni. Trzeci z kolei tom serii Nielegalni sprosta wymaganiom wszystkich żądnych mocnych wrażeń
2020-07-18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.