Bestseller „Nieśmiertelni” dla fanów literatury

Wszyscy ludzie potrzebują w ciągu dnia wolnej chwili dla siebie. Relaks jest niezwykle ważną częścią dnia, dlatego też lekarze alarmują, by pamiętać o codziennej dawce czegoś, co daje nam radość. Bycie usatysfakcjonowanym z życia zwiększa szanse by zachować dobre zdrowie na dziesięciolecia. Warto o tym pamiętać codziennie i poświęcać dziennie minimum godzinę wyłącznie dla siebie.
audiobook na iphonie
Wprowadził: athriftymrs.com
Źródło: http://www.flickr.com
Sposobów jest tyle, ile ludzi. Jedni znajdują ukojenie w grze na instrumencie, inni zrelaksują się oglądając film, jeszcze inni czerpią satysfakcje ze sportu bądź z gier komputerowych. Rozrywką charakteryzującą się najdłuższym udokumentowanym stażem i będącą jednocześnie świetnym treningiem dla ludzkich mózgów są książki.
Nieśmiertelni wydanie limitowane - fonopolis - Vincent V. Severski
Wprowadził: fonopolis
Źródło: http://fonopolis.pl/niesmiertelni-wydanie-limitowane
Od dawna wiadomo, że książki rozwijają. Nie wynika to zaledwie z przekazywanych w nich słów. Czytając, podobnie jak oglądając film, poznajemy jakąś historię. Różnica tkwi w tym,iż film pokazuje grę aktorów i pomysł scenarzysty, nie zostawiając pola do popisu naszej własnej wyobraźni. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku lektury książki, podczas czego jesteśmy zmuszeni sami odtworzyć cały świat, który kreuje autor utworu, co stanowi fantastyczny trening dla mózgu. W świecie postępu i ciągłych zmian niewielu z nas może pozwolić sobie na wymagającą czasu i skupienia lekturę tradycyjnych książek ze względu na wadę wzroku bądź brak czasu. Świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie mają czasu na czytanie książek jest audiobook.


Więcej treści

Czy najlepiej w okresie urządzania mieszkania trzymać się takich sprawdzonych, utartych schematów? O czym pamiętać?

dowolne
Wprowadził: liketearsintherain's buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Perfekcyjne urządzone mieszkanie to marzenie chyba każdej osoby. W mieszkaniu tak naprawdę spędzamy znaczną część swojego życia, więc pragniemy poczuć się w nim dobrze. Czym się powinniśmy kierować urządzając swoje mieszkanie.

audiobooki
Wprowadził: Cory Doctorow
Źródło: http://www.flickr.com
Książki mówione cieszą się niemalejącą popularnością z wielupowodów. Główną zaletą jest możliwość słuchania w dowolnym miejscu i podczas wykonywania każdej czynności, na przykład podczas jazdy rowerem. Dzisiejszy rynek oferuje wiele dzieł przerobionych na książki mówione, na przykład Vincent Severski audiobook Nieśmiertelni. Trzeci z kolei tom serii Nielegalni sprosta wymaganiom wszystkich żądnych mocnych wrażeń
2020-02-18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.