Bransoletki - ich odmiany, materiały z których są wykonane i różnice między kobiecymi, a męskimi typami

Biżuteria jest bardzo dobrze znana nam praktycznie od wieków oraz jest tak naprawdę już wręcz nieodłączną częścią naszego świata. Możemy opowiedzieć o jej bardzo sporej liczbie jej odmianach, jednak dziś skupimy się jedynie na jednej, która to możemy nosić zarówno na rękach jak również w około kostki nogi.


perfumy Hugo Boss
Wprowadził: DarkLiquid89
Źródło: http://www.flickr.com


O czym mowa? Oczywiście o bransoletkach!


bransoletka
Wprowadził: Dennis Hamilton
Źródło: http://www.flickr.com


Więcej treści

Czy męskie szelki nadadzą się do smokingu i w jaki sposób nosić je na co dzień?

witryna sklepowa
Wprowadził: Viktor & Rolf
Źródło: Viktor & Rolf
Aby utrzymać męskie spodnie, wkłada się szelki. Jest to tego typu element ubrania, jaki posiada nastawiane paski przypinane za pomocą żabek lub guzików. Na plecach paski są skrzyżowane i tworzą literę X lub Y.


Bransoletki bywają ozdobą przede wszystkim kobiecą, przez co ich wzornictwo skupione jest głównie w około zainteresowań typowo kobiecych. Tak naprawdę jednakże istnieją również bransolety męskie i jak to łatwo się zorientować bardzo różnią się one od damskich. Przede wszystkim bransoletka (ciekawe bransoletka pozłacana www.sadva.pl/bransoletka-pozlacana-1956.html) męska jest dość minimalistyczna, ale i konkretna - najczęściej wykonywana jest z dość szerokiego paska skóry albo innego, podobnego materiału, na którym to odnajdziemy ozdobę zrobioną zazwyczaj ze złota lub srebra, czasami "poprzetykaną" również ozdobnymi kamieniami. Takie męskie bransolety są bardzo widoczne, lecz również często bardzo elegancko podkreślają mężczyznę, zamiast tak naprawdę ujmować mu czegokolwiek. Co tyczy się zaś bransoletek damskich, no to powstały ich wręcz miliony rodzajów - są wykonywane z wszelakiego rodzaju kruszców, które tylko mogą się nadawać do ich wykonywania. Mają możliwość być one bardzo konkretne oraz rzucające się w oczy albo subtelne i delikatne - wszystko jest zależne jedynie od samych preferencji właścicielki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.