Całościowe usługi polskich zaawansowanych technologicznie szwalni. Od szkicu do prototypu.

Osoby projektujące odzież czy większe przedsiębiorstwa tekstylne często szukają solidnych kontrahentów biznesowych – kaletników, hurtowni tkanin i szwalni do długotrwałej współpracy. Od dawna decydowano się na zagraniczne szwalnie (Chiny), ze względu na niskie koszty. Jednak obecnie następuje odwrót i wiele firm odzieżowych interesuje się takimi przedsiębiorstwami jak szwalnia odzieży czy garbarnia, aby proces produkcyjny w całości realizować w Polsce.
zobacz co możemy dla ciebie uszyć
Wprowadził: gina pina
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie niemal każda polska szwalnia odzieży z przyjemnością podejmie kooperację z samodzielnymi projektantami będących nowym graczem na rynku mody, jak i z firmami odzieżowymi, jakie kończą z produkcją zagraniczną i szykują się na powrót do Polski, a są już dobre znane na rynku. Szwalnia odzieży w profesjonalnej pracowni dokładnie skroi i przygotuje do szycia to, co narysuje projektant, nawet jeśli to unikalne pierwowzory i nie ma pewności, że wejdą do produkcji. Ponadto, dzięki nowym technologiom i wyspecjalizowanym parkom maszynowym szwalnia Wrocław wykona złożone projekty i krótkie serie, rozbudowane i zróżnicowane kolekcje, a także pojedyncze egzemplarze, na przykład na potrzeby pojedynczej sesji zdjęciowej czy ważnego wydarzenia kulturalnego.


Dobre zaplecze szwalni umożliwia zrobienie każdego pierwowzoru, a potem wprowadzenie go do produkcji – bez niepotrzebnego zużycia tkanin zleceniodawcy. Każda szwalnia odzieży kładzie nacisk na racjonalne zużycie materiałów i skrupulatnie rozplanowuje oraz oblicza koszty materiałowe dla każdego wzoru i rozmiaru. Szwalnia przygotowuje tylko wykrój i szycie - noor.pl/, ale sprowadzenie tkanin, pasujących dodatków krawieckich i pasmanteryjnych leży po stronie klienta - sprawdź rekomendowaną ofertę. W przeszłości szwalnie godne polecenia mieściły się niedaleko Łodzi, obecnie znajdują się one w całej Polsce i najłatwiej można je wyszukać wklepując w wyszukiwarce „szwalnia Wrocław”.


Więcej treści

W jaki sposób dobrać właściwą i wysokojakościową koszulę?

szaliki
Wprowadził: Tyler Bolken
Źródło: http://www.flickr.com
Raz na jakiś czas należałoby wykonać inwentaryzację własnej szafy i rzeczy, których nie nosiliśmy już od długiego czasu, wrzucić do szczególnego pojemnika PCK. Jeśli będą jeszcze w dobrym stanie, z pewnością jakaś osoba się z nich ucieszy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.