‭Chcesz dać swoim ubraniom drugie życie? Lubisz wybijać się wśród przechodniów? Mamy coś dla Ciebie!‬‬

‭Zapomniane na kilka lat, teraz wracają do łask i szturmem zdobywają świat mody.‬‬


‭Widać je wszędzie - na kurtkach, bluzkach, torebkach, czapkach lub ‬‬


Morowe Panny
Wprowadził: Dariusz Malejonek,
Źródło: Dariusz Malejonek,
akcesoriach‭.


Naszywki a także haft komputerowy zyskują na popularności zwłaszcza wśród osób młodych. Ta grupa bowiem nader często szuka sposobu, by podkreślić swą osobowość - słowem odróżniać się w tłumie „szarych“, zwyczajnych, niemal identycznie ubranych przechodniów - naszywek. Naszywki albo hafty mogą mieć ‬różnorakie kształty i wzory. kwiaty, serca, gwiazdki, zwierzaki, czaszki, flagi, bajkowe postacie, emotikony, napisy – opcji jest bez liku. Haft komputerowy daje nam nieskończenie wiele możliwości. Nie wierzysz? Wystarczy, że złapiesz za kartkę papieru, pióro i narysujesz swój unikalny wzór, a odpowiednia firma udekoruje nim Twoją ulubioną odzież.

Absorbujący artykuł? Jeżeli tak uważasz, kliknij bez wahania ten odnośnik, ponieważ w witrynie złote literki zawieszki, którą tu znajdziesz, również jest coś ciekawego.

Czy może istnieć bardziej efektowny sposób na to, żeby dać wyraz swej indywidualności?‬‬


Więcej treści

Jakie kwiaty zakupić na cmentarz? Sprawdź, aby ładnie przyozdobić grób

nagrobki na cmentarzu
Wprowadził: David Short
Źródło: http://www.flickr.com
Święto Zmarłych to smutny, lecz wyjątkowy dzień w roku. Przypominamy sobie naszych najbliższych, jakich już nie ma wśród nas. To chwile, jakie każdy z nas przechodzi inaczej, ale większość decyduje się się pójść na cmentarz, aby zapalić znicze oraz postawić kwiaty, czcząc wówczas pamięć kochanych, zmarłych osób. Niejeden z nas zastanawia się, które kwiaty zakupić, by przez długi czas przyozdabiały grób. Do zwłaszcza powszechnych zalicza się chryzantema wielokwiatowa. Z reguły zakupujemy ją w donicach, wybierając ulubiony kolor bądź rodzaj chryzantem, pojawia się ich albowiem każdego roku coraz więcej.
Trzeba mieć na uwadze, że naszywki znakomicie sprawdzają się jako „narzędzie“ do odnowy znoszonej garderoby albo też takowej, która najzwyczajniej w świecie się już znudziła. Na pewno każdy z nas ma w swej szafie koszulkę, spodnie bądź kurtkę, którym przydałoby się nowe życie. Zamiast je wyrzucać sięgnij po naszywki oraz haft komputerowy (czytaj dalej na tej stronie)!
2022-11-01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.