Co ma symbolizować często wykorzystywany w jubilerstwie symbol nieskonczoności?

Chyba każdy człowiek spotkał się w przeszłości ze staroegipskim symbolem o nazwie Urobor, który prezentuje węża zjadającego własny ogon. Znak taki jest od XVII w. wykorzystywany także w matematyce w formie odwróconej poziomo ósemki.


oferta
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu


Taki znak złotnicy chętnie wykorzystują do wytwarzania precjozów.


kobiety
Wprowadził: Georgie Pauwels
Źródło: http://www.flickr.com


Więcej treści

Biżuteria ma niesłychanie szeroką grupę fanów

wygląd
Wyraźną większość stanowią w tym względzie jasne że panie, chociaż jest możliwe odnieść wrażenie, że panowie od jakiegoś czasu ogromnie intensywnie chcą im dorównać.


Jeśli jednakże chodzi o biżuterię, dziewczęta bardzo ciężko będzie pokonać w tej dziedzinie.


Oznacza on wiekuistość oraz cykliczność natury, koncepcję odradzania, doskonałość, harmonijność, równowagę energii, ciągłość przemian i bogactwo. Jest nie tylko niezwykle stylowy, ale także bez wątpienia ładny. Dlatego też jubilerzy z taką chęcią po niego sięgają. Jest wykorzystywany w wypadku łańcuszków czy też kolczyków. materiałem do jego produkcji jest zazwyczaj srebro lub złoto. Produkty z takim symbolem mogą podarować sobie np. koleżanki bądź młode pary - oni wyjątkowo potrzebują bogactwa oraz powodzenia.


Dla przykładu jeżeli chcesz, aby Twoja wybranka wiedziała, że ją bardzo kochasz, możesz podarować jej taką, np. bransoletę. Z tego też powodu jeżeli interesuje Cię symbol nieskończoności biżuteria z takim wzorem jest do nabycia u każdego dobrego jubilera. A kto wspomniał, że nie mógłbyś zamówić precjozów z dodatkowym imieniem Twojej ukochanej? Napis może być grawerowany albo stanowić oddzielny detal. Osoby bardziej wymagające mogą także kupić produkt wysadzany drogimi kamieniami. A przecież diamenty również są wieczne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.