Co ma symbolizować często wykorzystywany w jubilerstwie symbol nieskonczoności?

Chyba każdy człowiek spotkał się w przeszłości ze staroegipskim symbolem o nazwie Urobor, który prezentuje węża zjadającego własny ogon. Znak taki jest od XVII w. wykorzystywany także w matematyce w formie odwróconej poziomo ósemki.


oferta
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu


Taki znak złotnicy chętnie wykorzystują do wytwarzania precjozów.


kobiety
Wprowadził: Georgie Pauwels
Źródło: http://www.flickr.com


Więcej treści

Biżuteria handmade przedstawia się naprawdę interesująco

Sztuka współczesna
Źródło: http://www.sxc.hu/
W czasie masowych produkcji, gdzie każdy produkt przedstawia się dokładnie tak samo co do każdej nitki czy kropki na rysunku, coraz znaczniejszą popularnością radują się przedmioty robione ręcznie.


Oznacza on wiekuistość oraz cykliczność natury, koncepcję odradzania, doskonałość, harmonijność, równowagę energii, ciągłość przemian i bogactwo. Jest nie tylko niezwykle stylowy, ale także bez wątpienia ładny. Dlatego też jubilerzy z taką chęcią po niego sięgają. Jest wykorzystywany w wypadku łańcuszków czy też kolczyków. materiałem do jego produkcji jest zazwyczaj srebro lub złoto. Produkty z takim symbolem mogą podarować sobie np. koleżanki bądź młode pary - oni wyjątkowo potrzebują bogactwa oraz powodzenia.


Dla przykładu jeżeli chcesz, aby Twoja wybranka wiedziała, że ją bardzo kochasz, możesz podarować jej taką, np. bransoletę. Z tego też powodu jeżeli interesuje Cię symbol nieskończoności biżuteria z takim wzorem jest do nabycia u każdego dobrego jubilera. A kto wspomniał, że nie mógłbyś zamówić precjozów z dodatkowym imieniem Twojej ukochanej? Napis może być grawerowany albo stanowić oddzielny detal. Osoby bardziej wymagające mogą także kupić produkt wysadzany drogimi kamieniami. A przecież diamenty również są wieczne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.