Co właściwie każda mama musi wiedzieć o wyprawce dla własnego dzidziusia?

Na pewno każda młoda mama świetnie zdaje sobie sprawę z faktu, jak niezwykle istotna jest kwestia zamówienia potrzebnych zakupów jeszcze przed narodzeniem dziecka. Taka wyprawka dla noworodka musi być przemyślana w najdrobniejszych drobiazgach. Co na pewno powinno się w niej znaleźć?
dziecko
Wprowadził: Kamilla Oliveira
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim na pewno bardzo ważne będą różnego rodzaju akcesoria do karmienia. Niewątpliwie przydadzą się wkładki laktacyjne oraz urządzenie do odciągania pokarmu z piersi mamy. Dodatkowo na pewno nader ważne są ubrania dla takiego małego dzieciaczka. Na pewno warto zainwestować w wysokiej jakości pajacyki (po więcej info kliknij tu), które przydadzą się każdemu niemowlakowi oraz ułatwią mamie dokonywanie koniecznych czynności przy niemowlęciu, jak chociażby jego przewijanie. Wyprawka dla dziecka powinna zawierać także wygodny becik, w który można owinąć niemowlaka w sytuacji, kiedy trafi się nieco bardziej ponury dzień. Wówczas na pewno przyda się również kocyk dla niemowlęcia. Producenci takich koców stawiają teraz przede wszystkim na niesamowicie delikatne tkaniny, które nie uczulają skóry małego dziecka. Na co oprócz tego warto zwrócić uwagę?

niemowle
Wprowadził: Vangelis Matos Medina
Źródło: http://www.flickr.com
Wyprawka dla noworodka (-> przejdź na stylowedziecko.pl) powinna zawierać oprócz tego rzeczy niezbędne dla młodej mamy – środki higieny, ubrania i tym podobne. Zdecydowanie dobrze sprawdzi się domowy szlafrok. Zawartość takiej torebki z wyprawką dla dziecka niewątpliwie warto mocno przemyśleć wcześniej. Jeśli już zacznie się poród, wówczas okazuje się, że nie ma już ani odrobiny czasu na skompletowanie takiej wyprawki przed wyjazdem do szpitala. W takiej chwili bardzo łatwo jest zapomnieć o czymś, co później okaże się nader przydatne.

Więcej treści

Fotografia w najważniejszym dniu w życiu każdej zakochanej pary

Fotografia ślubna
Wprowadził: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
Każda dziewczynka marzyła o tym, by w przyszłości mogła ubrać wspaniałą sukienkę. Po czasie wszystko się zmienia, punkt widzenia jest zupełnie inne. Ale w momencie, kiedy dwoje dorosłych osób postanawia stanąć na ślubnym kobiercu, to oboje chcą, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy.


Zapobiegliwe mamy pakują zatem taką torebkę o wiele wcześniej. To naprawdę bardzo dobry pomysł, dlatego zachęcamy wszystkie mamy do skorzystania z niego – spakowanie torby kilka dni czy nawet tygodni przed planowanym porodem nic nie kosztuje, a niewątpliwie może okazać się nader pomocne. Dzięki temu każda kobieta zdecydowanie będzie czuła się o wiele lepiej w szpitalu. Radosna mama to natomiast radosne dzieciątko.
2017-11-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.