Co to jest lopis, gdzie ma miejsce oraz co warto na niego wziąć?

W okresie wakacyjnym rośnie liczba obecnych na szosach samochodów. Wszyscy ludzie pragną bowiem pojechać na upragniony urlop, żeby wypocząć od swych codziennych czynności.


Część ludzi wyjeżdża mając świadomość, że zamieszkają na np. tydzień w pewnym pensjonacie, cząstka natomiast wiezie swój dom ze sobą.


Jak? Jako tymczasowy domek mogłaby posłużyć im przyczepa kempingowa, w której znajduje się nieznaczna kuchenka, łazienka lub łóżko. Jednak należy pamiętać, że funkcjonuje także tradycyjna przyczepka, która funkcjonuje do wożenia różnorodnych towarów. Dla przykładu w Szwecji funkcjonuje pewien rodzaj targu, który organizowany jest przykładowo na stadionie, na którym za bardzo niewielkie kwoty można by kupić dokładnie wszystko. Od kombinezonów dla nurków poprzez talerze na meblach finalizując. Targ ten nosi potoczną nazwę "lopis" zdrobnienie od szwedzkich wyrazów "pchli targ". Ma miejsce on w znacząco konkretnych dniach i cechuje się tym, iż wspólnie z biegiem godzin stawki poszczególnych przedmiotów są obniżane, aż w końcu redukowane do zera.


zakupy - pejzaż
Wprowadził: barnimages.com
Źródło: http://www.flickr.com


Więcej treści

Kolczyki - typ biżuterii, który nigdy się naszym osobom nie nudzi, niezależnie od naszej płci!

Biznesman
Wprowadził: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Przyozdabianie własnego ciała bywa swojego rodzaju "tradycją", która funkcjonuje praktycznie od początków dziejów ludzi oraz do tej pory możemy ją odnaleźć nawet i w krajach trzeciego świata, gdzie słowo "cywilizacja" sięga bardzo rzadko, a jeśli nawet to jest traktowana wrogo.


Można by wtenczas wręcz za darmo zwyczajnie wziąć sobie pozostałe ponadto na terenie przedmioty, jakimi mogą być np. szafki lub wersalki. Do ich przewiezienia niezwykle przydatna jest przyczepa, ponieważ należałoby wziąć ze sobą wręcz niepotrzebne przedmioty, aby zdołać je potem spieniężyć.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.