Cudowny dzień dla nowożeńców - zawarcie związku małżeńskiego we Włoszech

Bez wątpliwości każda Para Młoda ogromnie stresuje się przed dniem swojego ślubu, aczkolwiek nie da się ukryć, iż jest to ogromnie szczęśliwy i ważny dzień. Toteż na ogół dokłada się wielu starań, żeby tego dnia wszystko szło jak najlepiej. Znaczące jest zaplanowanie ślubu stosownie wcześnie żeby nie musieć planować niczego na ostatnią chwilę.

ślub we Włoszech
Wprowadził: Dave & Margie Hill / Kleerup
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpliwości szykując się do ślubu powinno się ustalić datę, zaangażować fotografa ślubnego, zaplanować wesele no i oczywiście wybrać miejsce ślubu. Niektóre osoby decydują się na zawarcie związku małżeńskiego w kościele, jeszcze inni w Urzędzie Stanu Cywilnego, niezmiernie często Młodzi biorą również ślub w rodzinnym mieście któregoś z nich. Jednakże sporo osób decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego za granicą, co jest niesłychanie wyśmienitą opcją jeśli chcesz połączyć ślub z podróżą poślubną.

we Włoszech
Wprowadził: Vyacheslav Argenberg
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście przygotowanie ślubu za granicą wymaga znacznie więcej czasu oraz pieniędzy, ponieważ na ogół trzeba to robić na odległość. Ważkie jest również odpowiednie zaplanowanie wesela i znalezienie zakwaterowania dla gości. Decydując się na ślub za granicą masa Par Młodych finansuje również swoim gościom wyjazd oraz pobyt w czasie uroczystości, bo nie każda osoba będzie miała możliwości pieniężne pozwalające jej pojechać za granicę. Pomimo organizowania tak wielu formalności, ślub za granicą na przykład ślub w Wenecji bezsprzecznie będzie ogromnie piękny i niezapomniany. Włochy są naprawdę szczególnym miejscem, jakie na pewno powinno się odwiedzić, natomiast wzięcie ślubu we Włoszech to pomysł oryginalny i nieszablonowy.

Oczywiście planując ślub we Włoszech wypada zaznajomić się z tamtejszymi formalnościami co do małżeństwa, dobrym pomysłem jest też wzięcie ślubu w miejscu, w którym zostanie on udzielony po polsku. Jeśli Para Młoda oraz ich goście nie znają języka obcego, to takie wyjście jest wręcz potrzebne. Będąc we Włoszech Para Młoda ma też możliwość zaplanowania świetnego miesiąca miodowego, ponieważ Włochy oferują niemało interesujących atrakcji turystycznych, nie mówiąc już o czarownych pejzażach i widokach.
2021-01-01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.