Cyrkonie - czy naprawdę biżuteria z nimi jest tańsza niż ta z innymi kamieniami?

Cyrkonia jest to dosyć specyficzny typ biżuterii - mówi się, że jest to niepowtarzalna podróbka, piękna podróbka, która nie posiada właściwie żadnej wartości pod względem jej wartości. W taki sposób jest po przyjmowane, jednakże - pomimo, iż jest to podróbka prawdziwych kamieni, to biżuteria z nimi wcale nie jest aż tak tania, jakby to się mogło wydawać.


amazinggirl.pl/erotyka.html
Wprowadził: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com


Czym to jest spowodowane? Dlaczego pewne rzeczy z cyrkoniami są droższe niż te z kamieniami "silniej" szlachetnymi?


Nasz pisany dzisiaj temat będzie oparty na pojedynczym rodzaju biżuterii, albowiem jak dobrze wiemy, cyrkonie mogą być tak właściwie przy wszystkim, łącznie z różnymi częściami naszej garderoby. Naszyjnik z cyrkoniami - ponieważ to na jego temat będzie mowa - jest to forma biżuterii dosyć specyficzna. Cyrkonie na tego typu przedmiocie mogą ciągnąć się zarówno na łańcuszku, jak również na wisiorku, jednak to nie liczba owych kamieni w rzeczywistości decyduje o cenie naszyjnika. To, na co jesteśmy zmuszeni zwrócić uwagę to sam materiał, na którym osadzone bywają cyrkonie, a który to może być zarówno srebrem, jak również złotem, tytanem czy też jeszcze innym materiałem (nawet i rzemykiem) stosowanym w dziedzinie jubilerstwa. Wspomniane materiały szczególnie decydują o cenie naszyjnika. Jak to się jednakże ma do kwot biżuterii z innym rodzajem kamieni? Otóż dla przykładu jeśli posiadamy naszyjnik z rzemyka z jakiegoś typu półszlachetnym kamieniem, to jego kwota automatycznie jest mniejsza aniżeli na przykład naszyjnik - www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Naszyjniki_Z-cyrkonia-513.html - ze złota z cyrkoniami.


Więcej treści

Zniewalająca biżuteria - gdzie kupić?

Luksusowa biżuteria
Źródło: pixabay.com
W obecnych realiach łatwo jest odszukać salon z biżuterią gorszej jakości. Błyskotki ze stali i plastykowych kamyczków są do kupienia w niemalże każdej galerii miejskiej, w osobnych sklepikach. Możemy w nich nabyć wszelkiego rodzaju kolczyki z perłami sztucznymi, bransoletki z korali, ozdoby do włosów a także torebki.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.