Czemu roślinne wyciągi są tak przydatne w leczeniu rozmaitych dolegliwości i chorób.

Ludzie od zawsze muszą się borykać z najróżniejszymi dolegliwościami i problemami. I od dawna poszukują sposobów na to, żeby walczyć z nimi skutecznie. Obecnie leki w wielu przypadkach wytwarzane są w laboratoriach, powalają na leczenie ogromnej ilości rozmaitych chorób i nie można im w tym momencie odmówić tego, że są skuteczne. Ale jednocześnie coraz częściej wraca się do przyrody, gdyż to właśnie ona będzie dawać w różnych roślinach mnóstwo leczniczych substancji.
Jedną z nich jest na przykład tak popularny kwas l-askorbinowy -solgar. W naturalnej postaci będzie on występował w wielu owocach, a w postaci wytworzonej przez człowieka w niezliczonej ilości tabletek i suplementów, powszechnie znanych jako witamina C. Związek ten jest konieczny do prawidłowego działania naszego organizmu, a ponieważ nie jest w żaden sposób produkowany przez ludzi, to trzeba go całkowicie dostarczyć wraz z pożywieniem. I to dostarczać regularnie, bowiem witamina C nie będzie także magazynowana, a jej czas rozpadu organizmie jest bardzo krótki.

selfie - ubrania
Wprowadził: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Naturalne substancje zawarte w roślinach bardzo mogą być pomocne w leczeniu oraz profilaktyce rozmaitych chorób. Bardzo dobrze przykładowo o tym wie firma solgar, która od od dawna wyspecjalizowała się w produkcji bardzo dobrych jakościowo suplementów diety opartych na roślinach. Jednak nie jest to garażowa produkcja, a profesjonalnie zorganizowana działalność, łącznie z własnym instytutem naukowym zatrudniającym najlepszych specjalistów. Również do produkcji preparatów wykorzystywane są tylko specjalnie wybrane gatunki roślin, które dostarczają jak największą ilość potrzebnych substancji. Propozycja firmy solgar będzie obejmować wiele rozmaitych obszarów - Chem Point, od preparatów które zwiększają odporność na infekcję aż po profilaktykę schorzeń układu pokarmowego. Do tego ostatniego zadania doskonale będzie się także nadawał paraprotex.

Więcej treści

Pierścionki posiadające wzór nieskończoności - dla kogo konkretnie i co właściwie mogą dokładnie znaczyć?

artykuły
Wprowadził: Karen Ellis
Dosłownie każda kobieta marzy o wiecznej miłości, by całe życie przeżyć tylko z jednym mężczyzną no i być z nim prze szczęśliwą. Idealnym symbolem takiego uczucia bywa znak oznaczający nieskończoność, wkomponowany w coś, która samym swoim istnieniem mówi dziewczynie "kocham cię".
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.