Czy włosy doczepić można by samodzielnie oraz jak je pielęgnować?

Dzisiaj posiadając krótkie włosy, prędko można by to odmienić doczepiając sobie np. piękne loki. Należy się jedynie zastanowić czy wybrać naturalne, czy sztuczne. Oczywiście sztuczne są nieco mniej kosztowne, choć naturalne o wiele ładniej wyglądają.


Niektóre panie mają cienkie włosy, ale i one chcą prezentować się pięknie.
Dzisiaj zakupimy włosy, które można doczepić, a co istotne można by je zdjąć w dowolnej chwili. Metoda doczepiania włosów to zamocowanie pasemek wąskich lub szerszych do własnych włosów. Wykonuje się to przy pomocy klipsów na stałe przymocowanych do pasemek. Mógłby to zrobić każdy samodzielnie i nie jest potrzebna pomoc fryzjerki. Jeżeli zdobędzie się już odrobinę doświadczenia, zakładanie włosów nie zajmuje dłużej niż 15 minut. Jeżeli masz rzadkie włosy i ciekawią cię doczepiane włosy sklep, którego poszukujesz jest bardzo blisko oraz jest dostępny w każdym momencie, gdyż mógłby to być market Internetowy. Włosy doczepiane można nosić każdego dnia bądź zakładać je tylko na bardziej znaczące imprezy. Istotnym wymogiem doczepienia włosów jest taka długość naszych, aby zakrywały klipsy. Idealne do doczepiania są włosy sięgające ramion, choć to naturalnie zależy od decyzji dowolnej dziewczyny. Dobrze sprawdzi się też wycieniowana fryzura. Wówczas prościej można by zasłonić różnice między naszymi włosami, a doczepianymi.


okres
Wprowadził: pgc1954
Źródło: http://www.flickr.com


Warto wybrać włosy naturalne, jeżeli pragniemy, aby fryzura prezentowała się na prawdziwą. Jeżeli wybierzemy odpowiedni odcień, wówczas trudno będzie odróżnić włosy własne od doczepianych. Włosy naturalne można poddawać zabiegom prostowania oraz można by robić z nimi wszystko, co akurat nam będzie pasować. Włosy naturalne na pewno się nie splączą, natomiast rozmaicie zdarza się z syntetycznymi. Wybór długości włosów zależy od rezultatu, który chcesz uzyskać. Włosy o długości 50 centymetrów nie wyglądają naturalnie, gdyż w naturze taka długość występuje rzadko. Myć takie włosy należy tak często jak swoje.
Jeśli nosimy je każdego dnia, trzeba umyć je raz na tydzień. Zależy to także od tego, czy na doczepiane włosy nakładamy jakiekolwiek pianki. Jeżeli tak, to powinniśmy naturalnie myć je częściej. Takie włosy najwłaściwiej pielęgnować za pomocą kosmetyków do włosów zniszczonych.
2022-12-01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.