Damska biżuteria - jak wybrać?

Nie ulega wątpliwości, iż damska biżuteria powinna zwyczajnie odpowiadać priorytetom danej panie, a więc jej krasie albo charakterowi.


O ile dżentelmen będzie w stanie bezbłędnie sprecyzować te elementy składowe, nie będzie mieć zbyt wielu kłopotów z doborem stosownej biżuterii dla swej damy.
oferta
Wprowadził: Descrier
Źródło: http://www.flickr.com


Nie zawsze modne biżuteryjne dodatki będą dobre dla danej kobiety. Jeżeli lubi ona drobne pierścionki czy cienkie naszyjniki oraz w takiej biżuterii czuje się znakomicie, nie przypadną jej do smaku olbrzymie klipsy jak też wisiory. Możemy zatem śmiało oznajmić, że śpieszenie za modą w dziedzinie biżuterii nie jest najlepszym posunięciem. Biżuteria z założenia powinna ozdabiać niewiastę i być całościowym elementem jej unikalnego stylu bycia a także ubierania się. Biżuterii nie należy zakładać przypadkowo, lecz należy przemyśleć dobór kolczyków, pierścieni, czy też wisiorków, by razem z fryzurą, makijażem i strojem tworzyły olśniewającą całość. Za każdym razem przed kupnem biżuterii trzeba zestawić ją z stosunkami ciała kobiety i przetestować, czy nie będzie ona ani zbytnio duża, ani nazbyt mała.


kalesony


naszyjniki


Istotne jest zachowanie jednego stylu. Jeśli dama osobiście wybiera ją dla siebie, właściwie nie powinna mieć ambarasu z dopasowaniem jej do swojego gustu. Zwyczajnie musi się wtenczas kierować intuicją, a wszystko pójdzie szczegółowo w taki sposób, jak sobie uplanowała.
Niestety, dużo trudniej biżuterię kupuje się panom. Najlepiej będzie podpatrzeć styl małżonki a także sprawdzić, jaką biżuterię nosi. Warto kupić łańcuszek, czy też kolczyki w podobnym guście.
2021-07-04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.