Dewocjonalia, czyli dodatki w formie przedmiotów religijnych, to nie tylko obrazki, modlitewniki czy pamiątka chrztu

Obecnie wyrażenie wiary przybiera różnorodne formy. Konsumenci szukają różnego rodzaju dewocjonaliów, które będą w stanie przynieść im uczucie pełniejszej „łączności” z bytem większy od nich samych.


Autentycznie nowy  sklep Big Star
Wprowadził: Big Star
Źródło: Big Star


męskie łańcuszki
Wprowadził: abcslubu.pl
Źródło: abcslubu.pl


Rynek dewocjonaliów wyjątkowo rozszerzył się w ciągu ostatnich lat. Dla dużej liczby klientów, dewocjonalia kojarzone są głównie z takiego typu towarami jak męskie łańcuszki, lub komunijne krzyżyki, jakie da się kupić w parafialnym sklepiku. Nic bardziej mylnego – w przestrzeni rynkowej funkcjonuje wiele sklepów oraz hurtowni, z których przeważająca część prowadzi sprzedaż internetową. Sfera dewocjonaliów idzie wyraźnie z duchem czasu. W efekcie konsumenci mają o wiele łatwiejszy dostęp do wymaganych produktów. Męskie łańcuszki (sprawdź tutaj łańcuszki celebrytki) to w sklepie sieciowych jedynie jedna kategoria, gdzie w sklepie stacjonarnym tego sortu artykułów może być tylko parę wariantów.


Więcej treści

Różnorakie sposoby ochrony przed palącym żarem z nieba

okulary georgio armani
Źródło: pixabay.com
Czy znasz etymologię słowa "parasol?" Słowo to pochodzi z języka włoskiego i znaczy "przed słońcem". Dziwne może wydawać nadanie takiego określenia wyrobowi, które ma zastosowanie wyłącznie przy brzydkiej aurze.


Nabywając dewocjonalia wierni analogicznie jak przy innych zakupach w dużej mierze kierują się prezencją produktu, po za jego specyficzną wartością. Bardzo dobrym tego przykładem jest medalik szkaplerzny, który potrafi niekiedy być prawdziwym niewielkim dziełem sztuki. Medalik - www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-religijna_Medaliki-610.html - szkaplerzny jak i sporo odmiennych typów dewocjonaliów nie jest dodatkiem biżuteryjnym, ale konkretnym zaakcentowaniem świadomości duchowej danej jednostki. Nabywając konkretne dewocjonalia miejmy w pamięci, że są one czymś znacznie więcej niż ładnym dodatkiem.


Niekiedy prostota jest zdolna powiedzieć więcej niż zbędna ostentacja. Sprawdzając oferty wielu sklepów sieciowych każdy konsument szybko znajdzie coś idealnego dla siebie.
2018-05-27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.