Dla niektórych mężczyzn stylowe dżinsy z kieszeniami i t-shirt to jedyny styl

Na szczęście schematy, o tym że poprawianie urody to czynności kobiece i, że wzorcowo ubrani i zadbani panowie, mają inną orientację seksualną, powoli zanikają. Na co dzień na ulicach miast, mija się sporo facetów.
spodnie jeansowe
Wprowadził: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze do tej pory w modzie męskiej bardzo mało się działo. Polski mężczyzna był bardzo pospolity: smutne odcienie, (lee skinny) luźne fasony. Teraz, w istocie niewielka grupa panów zakłada na siebie byle jaką odzież ale coraz większe grono panów zachwyca i przyciąga spojrzenia kobiet. Faceci zaczynają doceniać wartość ciuchów i ochoczo zmieniają priorytety zakupowe.

moda męska
Wprowadził: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ulega wątpliwości, że – interesujący wygląd wymaga wydatków a świetny styl to już nie szafa wypełniona po brzegi przypadkowymi ciuchami, lecz skrupulatnie dobrana baza ubrań, które są praktyczne i nieśmiertelne. Lepiej jest mieć mniej ubrań wysokiej jakości niż duże ilości modeli kupionych pod wpływem impulsu. Chociaż odzież (kurtka wrangler) dobrej jakości czasem trudno z daleka rozpoznać od tych przeciętnych, to ciuchy w nieodpowiednim rozmiarze , nawet najdroższe, od razu wpadają w oko. Tkwi bowiem do tej pory wśród niektórych panów nurt zakładania odzieży w niedopasowanym rozmiarze.


Więcej treści

Czym odróżniają się spódnice od sukienek i w czym właściwie tkwi odmienność pomiędzy nimi?

szal
Wprowadził: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu mężczyzn nie jest w stanie odróżnić sukni od spódnicy. I to nawet będąc już w dorosłym wieku. Takie podobne zarówno w wymowie jak i w prezentowaniu się pojęcia, zwyczajnie się im mylą.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.