Dobry styl w rozmiarze XXL

W modzie damskiej od paręnastu miesięcy możemy zaobserwować rosnące zaciekawienie tematem „plus size”. Otwarcie powiada się o tym w gazetach, natomiast prasa kolorowa entuzjastycznie pokazuje ponadwymiarowe panie i musimy przyznać, że odziewają się one coraz to lepiej.
sklep - obrazeczek
Wprowadził: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com


W przypadku panów tenże moment jeszcze nie nastąpił a także wątpię, ażeby tak się stało. Gros mężczyzn z brzuszkiem traktuje ubrania tylko jako szaro-bure fatałaszki, nie zaś jako fragment budowania wizerunku, który na dodatek może powodować mnóstwo przyjemności. Wielu z nich uważa, iż moda oraz dobry styl są dla chudzielców, zaś oni sami są dyskryminowani poprzez odzieżowe marki. Co prawda w przypadku mnóstwa sieciówek istotnie tak jest, aczkolwiek szczęściem świat mody nie kończy się na sieciówkach. Panowie z brzuszkiem sądzą ponadto, że we wszystkim prezentują się byle jak i bez względu na to co założą rezultat będzie taki sam. Jest to nieprawda, ponieważ należycie dobrane odzienie oraz dodatki mogą zdziałać cuda.


złomowanie aut
Wprowadził: State Farm
Źródło: http://www.flickr.com


skejt
Wprowadził: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com


Zdecydowana większość mężczyzn w naszej ojczyźnie nosi zbyt wielkie odzienia. To jeden z największych grzechów modowych, szczególnie wśród osób „plus size”. Wydaje im się, iż luźne ubrania zakryją słabostki figury, acz jest wprost przeciwnie. Obwisłe worki okrywające sylwetkę przydają kilogramów jak też lat oraz wyglądają zwyczajnie mało estetycznie. Jeśli masz wielki brzuszek, pupę czy też klatkę piersiową, to nie ukryjesz tego za wielkimi ciuchami. Kupując odzież dla puszystych panów poza wielkością ważny będzie też stosowny dobór fasonów, proporcji i detali.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.