Doceniajcie to co polskie

Od dłuższego czasu zalewa nas fala produktów made in China. Ubrania, obuwie, zabawki, sprzęt elektroniczny, nawet pluszowa owca z gór i breloczek do kluczy przedstawiający Smoka Wawelskiego nie zostały wyprodukowane w Polsce.


Mimo że ciężko w to uwierzyć, jest to brutalna prawda.


Kto nie wierzy, niech sprawdzi na szklance w której pije codziennie herbatę albo niech zerknie na t shirt z orłem, który ma na sobie. Większość rzeczy, które można kupić, zostało wyprodukowanych w Azji przez osoby niepełnoletnie lub zarabiające głodowe stawki. Pomijając ten aspekt, należy być świadomym, że w ten sposób nie przyczyniamy się do rozwoju polskich marek. Także w przypadku polskich słodyczy można zauważyć smutną prawdę. Wiele polskich firm zostało sprzedanych z rozmaitych powodów, często żeby chronić je przed bankructwem. Czy rzeczywiście nie mamy nic z czego powinniśmy być zadowoleni? - http://aimright.pl/.


t shirt z orłem
Wprowadził: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com


Na szczęście w ostatnich latach powstało wiele nowych firm wytwarzających wyroby stuprocentowo polskie. Wśród polaków zapanowała moda na kupowanie rodzimych rzeczy. Dzięki temu wyżej wspomniana koszulka z orłem, może być w całości polska. Zaczynając od nici, poprzez tkaninę, aż po logo zaprojektowane przez polskiego artystę. Zwolennicy importu jako pierwszy argument wymieniają cenę. To prawda, gdyż rzeczy z Chin czy Bangladeszu mogą być kilka razy tańsze ale jest to okupione słabą jakością albo złym traktowaniem pracownika - więcej.


Więcej treści

Z jakiego powodu modne koszule męskie to tak atrakcyjny asortyment dla młodych kawalerów?

torebki
Wprowadził: YES Biżuteria Sp. z o.o.
Umówiłem się z nią na dziewiątą.... Podśpiewywał sobie cicho pod nosem. Musisz się wyłącznie stosownie przygotować. Nie zdarza Ci się to zbyt wielokrotnie, ale zęby już umyłeś, buty nawet wypastowałeś, musisz wyłącznie jeszcze się jakoś elegancko odziać.


Prawidłowo, iż wczoraj udałeś się do marketu obejrzeć wszelakie modne koszule męskie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.