Dobieranie odpowiedniej bielizny – czemu w przypadku kobiet ma to ogromne znaczenie?

Jednym z często zaniedbywanych przez wiele kobiet elementów garderoby, jest niestosownie dobrana bielizna. Wbrew pozorom, zakup zadowalającej jakości biustonosza, w prawidłowym rozmiarze, nie jest łatwym zadaniem, z tego powodu warto przeprowadzić przegląd własnej szafy w tym względzie.
Torebka, kopertówka różowa
Wprowadził: Ballin
Źródło: Ballin
Jeśli ma się trudności z określeniem noszonego rozmiaru biustonosza, pierwsze kroki powinny zostać koniecznie skierowane do specjalistki, tak zwanej brafitterki, która na podstawie pomiarów ciała kobiety, wybierze odpowiedni dla klientki biustonosz (link do strony). Obecnie, usługi brafitterek cieszą się ogromnym zainteresowaniem i z reguły można z nich korzystać w salonach z bielizną. Dobrze przystosowany biustonosz zagwarantuje piersiom oparcie, wobec czego na dłużej zachowają one swój atrakcyjny wygląd oraz kształt. W dodatku, piersi nie będą się „wylewały”, nigdzie nie będą tworzyły się nieestetyczne „wałeczki” tłuszczu, a ubrania zaczną się dużo lepiej układać. Naturalnie, ważny jest nie tylko rozmiar bielizny, ale też jej jakość. Bardzo polecana jest przede wszystkim bielizna konrad. Uszyta z najlepszych materiałów, gwarantuje wygodę. Należy podkreślić, że to właśnie bielizna w dużej mierze decyduje o tym w jaki sposób będą się układały przykładowo suknie na wesele, które niekiedy są naprawdę obcisłe oraz muszą wyglądać nienagannie czy eleganckie suknie wieczorowe -> ceneo.pl/Suknie_i_sukienki. Nawet najdroższa sukienka nie będzie prezentowała się atrakcyjnie, jeżeli kobieta dopasuje do niej złą bieliznę, zaznaczające mankamenty jej figury. Bardzo często zdarza się, że biustonosz oraz majtki są po prostu za małe oraz wrzynają się w ciało.


Więcej treści

Czym jest dress code oraz jakie powinny być odpowiednie ubrania biurowe?

osiedle
Wprowadził: Włodarzewska S.A.
Źródło: Włodarzewska S.A.
Czy pamiętasz czym jest tak zwany dress code? Są to reguły stosownego ubierania się np. do biura. W wypadku niewiast chodzi o to, że niewiasty nie powinny posiadać ni zbytnio krótkich spódniczek ni zbytnio znacznego dekoltu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.