Dzisiaj poszukiwani są fachowcy w wielu dziedzinach — też w organizowaniu eventów

Jeszcze trzydzieści lat temu nikt nie myślał, że dałoby się zrobić karierę jako event manager. Dzisiaj jest to świetny zawód.


Event manager to osoba, która zajmuje się dopinaniem na ostatni guzik przeróżnego typu wydarzeń.
akcesoria
Wprowadził: Skagerak Denmark
Źródło: Skagerak Denmark


event manager kurs
Wprowadził: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com


grzechotki
Wprowadził: Cat Winterfox
Źródło: http://www.flickr.com


Mogą być to sympozja, ale też wystawy rzeźb lub sportowe wydarzenia. Wachlarz możliwości jest tutaj dość spory. Są firmy, które działają tylko w naszym kraju, ale też takie, które wolą zajmować się wydarzeniami lokalnymi. Ta druga możliwość zazwyczaj ustępuje pierwszej opcji. Żyjemy wszakże w świecie, gdzie wszystko da się załatwić dzięki komórkom oraz internetowi. Jednak nieważne, czy wydarzenie jest niewielkie czy będzie zorganizowane na skalę światową, to wszyscy pracownicy muszą mówić po angielsku. To obecnie standard. Na dodatek, jeżeli chcemy lepiej zrozumieć ten świat oraz związać z nim swoją karierę, to event manager kurs kurs cukiernika wydaje się być jedynym słusznym pomysłem. Nauczymy się, jak budować kontakty i ustawiać priorytety. W tej pracy ważna jest każda chwila, zatem zapewne musimy być odporni na stres. Poza tym zdarzać będą się również chwile, kiedy wszystko będzie się walić. Będzie trzeba nauczyć się reagować w mgnieniu oka na trudne sytuacje. Event manager powinien mieć również dojścia do dobrych hoteli oraz sal konferencyjnych.
Musi potrafić załatwiać je po dogodnych cenach. Nie jest to więc łatwy zawód, ale zapewnia wiele satysfakcji. Aby być profesjonalnym event managerem, nie możemy nigdy tracić zimnej krwi i uśmiechu na twarzy.
2022-04-19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.