Dzisiejsze „szafiarki”, czyli dzisiejsze ubraniowe wątpliwości

Zmieniają ciuchy wszyscy, a przede wszystkim porzucają zbędne zimowe ciuchy wzbogacając głodną przez okres zimowy szafę tonami niechcianej odzieży. Wreszcie mamy możliwość tam umieścić kurtkę zimową, szalik, rękawice czy grube swetry. Obecnie natomiast jesteśmy w stanie na oścież otworzyć okiennice, ażeby cieszyć się trwającym latem. Lato jest cudowne, bo na początku nie zastanawiamy się zupełnie, co ubrać, jakby każda rzecz była dobra, ale w późniejszym czasie pojawiają się przeszkody, bo tu trochę nadwagi, tam kilogram, a to nie pasuje. Nagle niezwykłe letnie niebo pięknej pogody przykrywają ciemne chmury zastanowienia: co ubrać?


moda
Wprowadził: NIFE
Źródło: NIFE
Zna to chyba każda kobieta, która staje rano przed szafą, aby sprawdzić wszystkie dostępne kompozycje ubraniowe. To, co jeszcze wczoraj było w modzie, w dniu dzisiejszym już jakoś bez sensu wygląda, to co wczoraj się podobało, aktualnie wygląda słabo. Są, co prawda tak zwane sprawdzone kreacje, na każdy letni dzień, ustalony schemat, jaki zawsze się sprawdza, stosowany jest on jednak w sytuacjach dość kryzysowych, kiedy już naprawdę nie mamy pojęcia, co na siebie włożyć. Nie należy jednocześnie nadużywać jego dobrotliwości, ponieważ ta nasza, nazwijmy ją, tajna broń, skieruje się przeciwko nam.

Istnieje jednakowoż druga strona medalu, zresztą, jak w wielu dziedzinach, w których brak jest perspektyw na polepszenie sytuacji.

Ta nowa wiadomość (http://www.lovet.pl/) jest niesamowicie ciekawa i jeżeli szukasz większą ilość wiadomości na opisywaną tu tematykę, to znajdziesz je tutaj.

Od takiego zawrotu głowy, od ciągłego eksperymentowania wykreowują się najlepsze idee. Następnym razem, gdy stajemy przed otwartą garderobą czujemy, że nie jest perfekcyjnie, ale jest
moda
Wprowadził: BGN
Źródło: BGN
korzystniej, nie musimy polegać już na ustalonych zestawach, gdyż wyobraźnia nam podpowiada: „widzisz te topy, miałaś je ubrać, pamiętasz?”.


Ten wewnętrzny głos pozwala ci też dostrzec spódniczkę, którą zawsze omijałaś, bo myślałaś, że jest zbyt odważna. Tym samym sposobem, kiedy wybierasz się na zakupy to już wiesz, mniej więcej, w jakim celu, nie musisz się obawiać kolejnej pustki w głowie, gdy pewne rozwiązania zostały wprowadzone i się sprawdziły, więc, jak coś działa, po co to zmieniać (ciepłe płaszcze na jesień).

Jedna rzecz pozostanie jednakże niezmienna – twoja podatność na reklamę i wszystkie zniżki cen w sklepach. I znowu zamiast pójść po niezbędną rzecz, wracasz z całym kompletem niepotrzebnych sukienek, bluzek i koszulek, które później do niczego się nie przydają, a zajmują jedynie miejsce w szafie.
2020-12-27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.