Espadryle, czyli jakie buty każda pani powinna posiadać w swej garderobie

Panie lubią stroić się, kupować nowe ciuchy, a szczególnie obuwie. Wiele z nich posiadają nawet duże szafy, w jakich wszyściutkie półki zajmują różne pary butów. Niektóre duże gwiazdy jak również celebrytki mają podobno setki par butów. Ważne jest jednak, żeby kupując obuwie nie patrzeć wyłącznie na to jak wyglądają, lecz i wygodę. Nikt chyba nie wyobraża sobie joggingu w niekomfortowych butach, jakie po paru metrach porania nogi a nawet narażą na skręcenia albo groźne kontuzje.
Naturalnie nikt nie zmusi nas do kupowania wielu i kolejnych par obuwia i posiadania ogromnej garderoby pełnej butów, jednakże niewielu z nas wyobraża sobie, żeby nie posiadać w garderobie chociaż paru par butów, najlepiej takiego, jakie byłoby dostosowane do wszystkich pór roku i przeróżnych warunków pogodowych - czytaj więcej o Pantofelek24.

Z tej przyczyny dobrze jest latem posiadać jakieś komfortowe adidasy, sandały a na plażę zakładać klapki, natomiast zimą włożyć na nogi coś cieplejszego, tak, żeby nawet w wypadku pogorszenia się pogody, gdy temp. opada poniżej zera, być gotowym na tego typu sytuację.

Jak już wspomniałam, w doborze obuwia i ich różnorodności dominują niewiasty, które uwielbiają mieć w swojej garderobie kilkanaście, a jeżeli miejsce na to pozwoli, to nawet kilkadziesiąt par obuwia - zerknij tutaj. Filozofia, która pomaga w gromadzeniu obuwia i nabywaniu nowych par butów, zazwyczaj polega na tym, że są one dokupywane na najbliższe imprezy i zazwyczaj brakuje pani obuwia, które będą pasowały do nowej kreacji. Przecież nie wypada do pięknej, czarnej eleganckiej sukienki zakładać szpilek, które w jakiś sposób nie będą harmonizowały z całością.
buty
Wprowadził: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com


Dochodzi do tego także kilkanaście par zakupionych dzięki niebywałej wyprzedaży sezonowej! I tak przykładowo wracając z pracy i przy okazji robiąc zakupy, możemy natrafić na przykładowo bardzo ładne lordsy, których dodatkowym atutem okaże się bardzo niska cena. Aż żal nie korzystać z takiej promocji!

Więcej treści

Co nam zapewnia wolnorynkowy ustrój gospodarczy? Przykłady ciekawych artykułów dostępnych od zaraz

Portfel
Wprowadził: Jim Le
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, także zwykły człowiek powinien być świadomym tego, że funkcjonuje w wolnorynkowym ustroju gospodarczym, odznaczającym się paroma istotnymi przymiotami. Nade wszystko, umożliwia on na rozpoczęcie działalności każdej dowolnej osobie, jaka może zacząć wytwarzać, dystrybuować lub sprzedawać określone towary lub też usługi.


Lordsy można nosić wiosną, w lecie czy jesienią, lecz są przecież buty, jakie sprawdzą się jedynie w określonej porze roku. I tak na przykład większość pań nie wyobraża sobie gorących, letnich dni bez zaopatrzenia się w wygodne oraz eleganckie espadryle a na plaży najlepiej chodzić w klapkach albo delikatnych sandałkach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.