Faworyt wszystkich maluchów – czyli jak ściągnąć świętego Mikołaja do przedszkola?

Maluchy nie wyobrażają sobie okresu przedświątecznego bez spotkania ze świętym Mikołajem. Jak trafimy do ulubionego świętego i w jaki sposób zorganizować spotkanie, aby było niezapomnianym przeżyciem dla dzieci? Mikołaj w przedszkolu to niezbędne wydarzenie w grudniu. Dzieci przygotowują dla niego utwory muzyczne i wierszyki, w zamian otrzymując od świętego upominki. Wbrew pozorom, spotkanie ze świętym Mikołajem łatwo przeprowadzić.

Święty Mikołaj
Wprowadził: iStock
Źródło: iStock
W pierwszej kolejności, rodzice i pracownicy przedszkola muszą przygotować podarunki dla maluchów. Dobrze, żeby były dla wszystkich identyczne, mogą zatem zawierać ulubione łakocie i uniwersalne pluszowe misie.

Jeżeli ten tekst jest według Ciebie ekscytujący, sprawdź źródło (http://drukxl.pl/78-dyplomy-szkola-liceum) a przeczytasz w tamtym miejscu inne tego typu wiadomości. One również z pewnością okażą się dla Ciebie interesujące.

Szukając kandydata na świętego, możemy wpisać w wyszukiwarkę internetową sekwencje „Mikołaj w przedszkolu” albo „spotkanie ze świętym Mikołajem”. Dostaniemy listę witryn internetowych przedsiębiorstw albo prywatnych osób, świadczących tego typu usługi. Dobrze jest uważnie zapoznać się z konkretną ofertą, zanim wybierzemy.

Niektórzy święci nie tylko wręczają podarki, ale również oferują wykonanie pamiątkowych zdjęć lub opowiadają maluchom o bożonarodzeniowych zwyczajach. Możemy też uznać, że któryś z rodziców albo osoba z personelu przedszkola odegra rolę świętego Mikołaja. Opłata ograniczy się wówczas do wypożyczenia typowego czerwonego kostiumu. Choć to znaczna oszczędność dla portfeli rodziców, istnieje wciąż ryzyko, że święty Mikołaj zostanie zdemaskowany…

Więcej treści

Kapitalnym pomysłem na podarunek jest koszulka z interesującym napisem

koszulka
Wprowadził: Jake Stimpson
Źródło: http://www.flickr.com
Kupując upominki na różne okazje wielu ludzi koncentruje się na tym, żeby był to podarek wyjątkowo indywidualny i trafił w gusta jubilata. Czasami jest to rzeczywiście trudne zadanie, bowiem mimo długiej znajomości da się naprawdę nie wiedzieć, co najbardziej podoba się danej osobie i co ją interesuje. Z tego dodatkowo względu wiele sklepów umożliwia drukowanie rycin lub tekstów, które kojarzą się z konkretną osobą, na szklankach czy koszulkach. Jest to z pewnością kapitalny pomysł na prezent, ponieważ jest on pożyteczny, przeciwnie zaś poprawnie dopasowany tekst przywołuje wspomnienia i razem spędzony okres.


Spotkanie ze świętym Mikołajem jest wydarzeniem oczekiwanym przez dzieci cały rok. Warto zadbać, żeby minęło w przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki mogą zaprezentować prosty program artystyczny, mówić wiersze, śpiewać piosenki, lub też przygotować krótkie przedstawienie (jak zorganizować spotkanie ze św. Mikoajem?). Pamiętajmy, że dzieci są bardzo wrażliwe. Jeśli nie chcemy doprowadzić nikogo do płaczu, zadbajmy, by każdy otrzymał taki sam prezent. Wynajmując świętego Mikołaja, sprawdźmy dokładnie jego ofertę. Być może warto wydać trochę więcej, jeśli w cenie będą także pamiątkowe zdjęcia albo zabawa? Mikołaj w przedszkolu pojawia się tylko raz w roku, zadbajmy więc, aby było to wydarzenie na miarę oczekiwań naszych przedszkolaków.
2020-08-21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.