Jak na co dzień otyli mężczyźni się ubierają i czy rzeczywiście w wybranym odzieniu bywa im do twarzy

Nadwaga jest zmorą naszych czasów. Jak podają dziennikarze, już dzieci w przedszkolach mają kłopoty z utrzymaniem odpowiedniej wagi. Winą należałoby tutaj obarczyć zarówno wytwórców żywności, jak i samych konsumentów. Teraz w sklepach można nabyć w gruncie rzeczy tylko te towary spożywcze, które zawierają tuczące substancje, np. płatki są dosładzane syropem glukozowo-fruktozowym.


męska moda
Źródło: pixabay
Tymczasem sami ojczymi nieczęsto uczą pociechy zasad zdrowego odżywiania. Tak czy owak, w najgorszej sytuacji są ci, którzy już w okresie młodości mają zbyt postawną posturę, ponieważ w dojrzałym wieku o dużo trudniej im zrzucić nadliczbowe kilogramy.

Panowie, w przeciwieństwie do kobiet, raczej nie starają się tuszować własnej nadwagi, co oczywiście nie oznacza, że zamierzają eksponować zbyt pokaźny brzuch. Kwestia zakupu odzieży także w większości przypadków schodzi na drugi plan, chociaż panowie po pięćdziesiątce wcale nie rezygnują z zakupu nowych kurtek w większych rozmiarach albo koszulek polo 6xl czy 8xl - . Podczas gdy jedni mężczyźni nie mają jakichkolwiek wątpliwości z wyborem ubrań, to inni zdają się na wybór swoich partnerek bądź sióstr. Jedno jest jednakże pewne: akurat tutaj upodobania obu płci zasadniczo zbytnio się nie różnią.

W skład najbardziej tradycyjnego stroju na zwykły dzień wchodzą ciemnoniebieskie spodnie dżinsowe oraz najrozmaitsze koszulki na ramiączkach lub bez.

Zainteresował Cię nasz wpis? Cieszymy się. Pewnie zapragniesz także przeczytać kolejne zajmujące treści? Trzeba jedynie najechać na łącze do źródła (https://www.gemeo.pl/szablon2/shop/20---Zestawy.html) i gotowe.

Takie połączenie bywa uniwersalne, ale nie zawsze praktyczne, gdyż w trakcie upałów sensowniej grube spodnie wymienić na spodenki do kolan. Jednak koszula polo 6xl w każdym przypadku będzie eksponować dodatkowe kilogramy, szczególnie jeśli jej dominującym motywem będą poziome pasy. Korpulentny pan powinien raczej kupować ubrania w ciemniejszych kolorach, ponieważ te jasne dodatkowo pogrubiają sylwetkę.


męska moda - garnitur
Wprowadził: Ben Cappellacci
Źródło: http://www.flickr.com
O ile latem niełatwo ukryć nadwagę, o tyle zimą można włożyć luźniejszą kurtkę i wyglądać choć trochę szczuplej. Jednakże minusowe temperatury oczywiście zmuszają panów także do noszenia cieplejszej odzieży, a grube swetry wizerunku na pewno nie poprawią. Z tego powodu sensowniej pójść wpierw do dietetyka, a potem na siłownię oraz pływalnię, niż próbować z konkretnych elementów garderoby tworzyć mniej lub bardziej efektowne stylizacje - oferta sklepu: . A jak twierdzą psycholodzy, mężczyźni we frakach bywają postrzegani przez panie jako bardziej atrakcyjni, a szczupli dżentelmeni we wspomnianych strojach wyglądają o wiele lepiej niż ci z nadwagą.
2022-03-11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.