Jak trafnie wyszukać stanik?

Każda z pań, z uwagi na specyficzną sylwetkę, jest zmuszona zakładać biustonosz. Czynimy to żeby nasze piersi na długo pozostały sprężyste i nie obwisły za szybko. Poza tym, w przypadku kobiet z mniej okrągłymi wypukłościami, stanik pomaga uwydatnić to i owo.


Lecz żeby efekt był jak najbardziej zadowalający, musimy orientować się jak prawidłowo dobrać ten rodzaj garderoby, w przeciwnym wypadku, możemy otrzymać efekt odwrotny od zamierzonego i jego skutki mogą być długotrwałe. Jednak jakie kryteria trzeba brać pod uwagę nabywając biustonosz?

Nagminnie powtarzanym błędem przez większość kobiet, jest nabywanie zbyt małego stanika. Mało która z nas wie, jaki w rzeczywistości nosi rozmiar. Błędy dotyczą zarówno obwodu pod piersiami, który wiele z nas w ogóle ignoruje, jak i rozmiaru samej miseczki. Aby zorientować się, który rozmiar posiadamy, potrzebny nam będzie odpowiedni centymetr oraz internet. (biustonosz zapinany z przodu) Zmierzmy starannie na gołym ciele właściwe obszary - pamiętajmy, żeby nasze łopatki były w tym wypadku ściągnięte ku dołowi, żeby nam nie zakłamały odczytu. Same piersi należy zmierzyć w najgrubszej części. Zapiszmy rezultaty na karteczce i odpalmy komputer. W wyszukiwarkę wprowadźmy właściwą sentencję, np. "biustonosz wymiary". Powinniśmy w ten sposób odszukać konkretną rozpiskę, w której znajdziemy rubrykę nam odpowiadająca. Warto zapamiętać nasz wynik, przyda się na kolejnych zakupach. Zobacz pełną ofertę biustonosze.


Koronkowy stanik
Źródło: Jagna.pl
Jeśli jednak właśnie wybieramy biustonosz i nie mamy pod rękąkrawieckiego centymetra, nic straconego. Wystarczy tylko udać się do jednego z bardziej renomowanych butików z bielizną. W takich miejscach za każdym razem spotkamy brafiterkę - ekspedientkę, która perfekcyjnie potrafi stwierdzić, który biustonosz będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Lecz musimy pozbyć się wstydu, bowiem sprzedawczyni będzie musiała obejrzeć nas nago od szyi w dół i pobrać nasza miarę. Lecz odrobina zawstydzenia jest warta rezultatu końcowego - za sprawą tego bowiem będziemy mieli szansę zakupić biustonosz idealny, który będzie leżał na nas jak ulał. Pamiętajmy tylko, żeby jednego kompletu nie nosić zbyt długo, gdyż po czasie ulega odkształceniu. Dużo dodatkowych szczegółów znajdziesz pod linkiem .

Aby odpowiednio dobrać biustonosz do swojej postawy, musimy na pewno znać nasze aktualne wymiary, te na biuście jak i pod nim. Możemy pobrać rozmiar samemu, w domowym zaciszu, używając centymetra krawieckiego, lub poszukać kompetentnej brafiterki. Wybór należy do ciebie.
2019-09-25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.