Jak wybrać kolczyki, żeby po jednym nałożeniu nie znalazły się na dnie szuflady?

Dzisiaj na rynku mamy do wyboru różne kolczyki. Mogłyby być ze srebra, ze złota oraz z kamieniami naturalnymi. Mogłyby być jeszcze z drewna lub plastikowe. Tutaj jednak twórca kolczyków w jednej parze mógłby zastosować i drewno i plastik oraz jeszcze kamienie.


Kolczyki srebrne, nie zawsze mają Kolor srebrny.

Kiedy już przeanalizujesz zamieszczony tutaj tekst, nie mniej wciągająca będzie ta pomocna strona, ponieważ posiada zbliżone dane na omawiany temat.

Tego typu kolczyki mogą być jasne albo oksydowane. Oksydacja srebra opiera się na dodawaniu do srebra szczególnego płynu, jaki sprawia, że srebro staje się brązowe, fioletowe albo niebieskie. Kolczyki z czystego srebra okazałyby się miękkie, dlatego też do srebra dodaje się domieszki cyny czy też niklu. Jeżeli interesują Cię kolczyki biżuteria jaką posiada w sprzedaży Twój znajomy jubiler - www.e-sentiell.com/ -, na pewno posiada takie, które Ci się spodobają. Zazwyczaj spotykaną próbą srebra jest 925 i to akurat o takiej próbie są do kupienia zazwyczaj wyroby jubilerskie.


papieros
Wprowadził: Pikku-Mikko
Źródło: http://www.flickr.com


Złote kolczyki nie musiałyby mieć jedynie koloru żółtego. Mogłyby być także różowe, czerwone czy jasno żółte. Dany odcień złotego kruszcu uzależniony jest od proporcji oraz typu domieszek. Złoto białe uzyskujemy po pokryciu złota żółtego powłoką rodu. Jeżeli dodamy do złotego kruszcu cynk oraz miedź, otrzymamy złoto różowe lub bordowe. Z samego złota wyprodukowane ozdoby byłyby za miękkie oraz nietrwałe. Dlatego do złota dokłada się domieszki innych metali, aby otrzymać materiał bardziej trwały i żeby można z niego było robić solidne dekoracje. Towary cięższe niż jeden gram, znakują w Polsce Urzędy probiercze. Jeśli będziesz kupować złote kolczyki w Wielkiej Brytanii lub USA, wówczas jakość ich będzie wyrażona w karatach. U nas najbardziej cenione są towary złote o próbie czternastu karatów. Są niezwykle trwałe, estetyczne i można je kupić w atrakcyjnej cenie.


Więcej treści

Element, zawsze modny, który pragniesz mieć

sklep odzieżowy
Ozdoba dorzuca nam wdzięku, śmiałości oraz stylowości, a poza tym raduje oko i zwraca na siebie uwagę. Może być ascetyczna lub dziwna, ale jedno jest murowane, każdy dostrzeże w takiej coś co najbardziej mu się podoba.


Jedną z ciekawszych ozdóbek, lubianych, nie tylko przez panie, są bezsprzecznie bransoletki.


Mogłoby się zdarzyć tak, że po jednym nałożeniu kolczyki wylądują na dnie szuflady. Przed wyborem kolczyków powinniśmy zastanowić się nad ich kolorem oraz kształtem. Musimy pamiętać, że muszą pasować do koloru włosów, karnacji oraz aktualnej stylizacji.
2020-02-21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.