Jak wybrać odpowiednią do swych włosów gumkę?

Do spięcia włosów w kucyk najlepsze wydają się być zwykłe gumki do włosów, które są sprzedawane w wielu różnych barwach. Te, które sprzedawane są w formie sprężynki, przypominają trochę stary telefoniczny kabel.
WWW
Wprowadził: jeffk
Źródło: http://www.flickr.com


I jest w tym trochę racji, ponieważ rzekomo gdy pewna pani nie miała czym związać włosów, użyła właśnie takiego kabla.


Ktoś inny podchwycił pomysł i obecnie każda kobieta posiadała albo nadal ma gumki do włosów w kształcie tego typu spiralki. Są one o tyle dobre, że nie szarpią ani nie wyrywają włosów. Innymi słowy ich stosowanie nie wywołuje bólu w pobliżu skóry głowy, a to się bardzo często wydarza przy użytkowaniu normalnych gumek. Niestety nie wszystkie gumki sprężynki nadają się na dowolny rodzaj włosów. Duże gumki powinno się używać głównie jeśli objętość włosów jest dosyć duża. Takie gumki powinno się w takiej sytuacji nosić w pobliżu głowy. Jeżeli masz tego typu włosy i chciałabyś nabyć doskonałe gumki do włosów sklep, który je oferuje na pewno jest prawidłowo wyposażony.


gumki do włosów sklep
Wprowadził: SmartPR
Źródło: SmartPR


towary
Wprowadził: Dekoria.pl


Mogłabyś też tam nabyć gumki do małych w objętości włosów. Tego typu gumki powinny być stosownie mniejsze i z tego też powodu doskonale się nadają do włosów delikatniejszych i krótkich. Te mniejsze gumki można także wykorzystać, jeżeli chcemy zrobić dwa warkocze. Wystarczyłoby je wtedy zawiązywać na końcach upięć.
Ponadto duże znaczenie mają również inne "właściwości" gumki do włosów, przykładowo wielkość spiralki (szeroki rozstaw do włosów bardziej grubych, a bardziej wąski - do cieńszych), płaszczyzna gumki (nie powinna być w kształcie łódki, a przy rozciąganiu powinna mieć formę gładkiej rury albo paseczka). Oczywiście ważny jest też materiał (powinien być gładki) i to, aby po rozciągnięciu gumka wracała do swego początkowego stanu.
2019-09-09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.