Jak zakupić idealną biżuterię dla swojej dziewczyny?

Wielu mężczyzn uważa, iż kupienie damie biżuterii, która spodoba się jej, jest bardzo trudne. Jest to jednak przekonanie błędne.


Do punktu sprzedaży biżuterii najlepiej przyjść odpowiednio przygotowanym, wiedząc choć, czego mniej więcej szukasz.


Najprostszy sposób, żeby wiedzieć, co chcesz nabyć, to poznać swego partnera. Zwróć uwagę, jakie elementy biżuterii uwielbia nosić. Czy preferuje złoto, czy może srebro, a może zwyczajne kolczyki pozłacane? Gdy masz pojęcia, co lubi, gigantyczny wybór przestaje być twym wrogiem, a zaczyna być sprzymierzeńcem. Zwłaszcza kiedy stawiasz na tak zwaną modułową biżuterię, zatem bazę, przykładowo w formie bransoletki, do której dodajesz kolejne części (charmsy).


kolczyki pozłacane
Wprowadził: Natalia Jaroszewska
Źródło: Natalia Jaroszewska


To naprawdę jest o wile prostsze, niż się wydaje. Po prostu powinieneś mieć na względzie, dla kogo jak też po co się starasz. Pragniesz, aby twoja kobieta, rozwijając paczuszkę, poczuła się wyjątkowa. Ażeby poczuła, iż zdobyłeś się na wysiłek odnalezienia czegoś specjalnie dla niej. Czegoś co do niej jak ulał pasuje a także co ją wyrazi. Wystarczy, że będziesz mieć to na uwadze i na bank poradzisz sobie. A nawet ci to zapakują. Później starczy wrócić do domku, dać jej spostrzec pudełko, rozsiąść się wygodnie po czym patrzeć, jak się kręci ze zniecierpliwienia a także stara się powstrzymać przed podejrzeniami, a później jak cieszy się, otwierając je. Oraz jak uśmiecha się za każdym razem, gdy wkłada biżuterię i myśli o tym, że otrzymała ją właśnieod ciebie.


Więcej treści

Kolczyki - typ biżuterii, który nigdy się naszym osobom nie nudzi, niezależnie od naszej płci!

Biznesman
Wprowadził: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Przyozdabianie własnego ciała bywa swojego rodzaju "tradycją", która funkcjonuje praktycznie od początków dziejów ludzi oraz do tej pory możemy ją odnaleźć nawet i w krajach trzeciego świata, gdzie słowo "cywilizacja" sięga bardzo rzadko, a jeśli nawet to jest traktowana wrogo.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.