Jak zaplanować uroczystość ślubną?

Ślub to ceremonia romantyczna, acz wymagająca. Wiąże się z miesiącami przygotowań, godzinami rozmów a także przekonaniem, że nasze uroczystości weselne będą długo wspominane przez gości. Nie zapominajmy, że pośpiech w tej kwestii nie jest mile widziany, zatem przygotowania powinniśmy zacząć z wyprzedzeniem. Najpierw wybierzmy datę naszego ślubu, to od niej zaczynamy całe przedsięwzięcie.
Przyjęcie weselne
Wprowadził: EMILIE RHAUPP
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejna kwestia to wybór lokalu i określenie, czy ma być to uroczystość tylko dla najbliższych osób czy huczne weselisko. Czasy w których remiza strażacka zamieniała się w salę taneczną to już przeszłość. Dzisiaj możemy dokonywać wyboru między restauracjami czy domami weselnymi. Wygląd sali, karta dań nie będzie nas niepokoić, gdyż musimy jedynie określić swoje oczekiwania, a zostaną spełnione. Tradycja mówi, że przyjecie weselne, wesele to udana zabawa od zmierzchy do świtu. W jej trakcie żaden z zaproszonych nie może się nudzić przy stole. Zabawę do białego rana zapewni nam zespół muzyczny. Znalezienie orkiestry nie powinno sprawić problemu, wystarczy, że wpiszemy w Internecie słowa: zespoły na wesele w dolnośląskim oceń ten serwis satisfaction.wroclaw.pl. Wcześniej poprośmy o płytę, video z poprzednich wesel oraz listę utworów jakie grają. Dopiero wówczas możemy zatwierdzić repertuar, poprosić o przygotowanie wybranej piosenki na pierwszy taniec oraz uzgodnić zestaw zabaw.


Więcej treści

Wyprawianie doskonałego wesela w większym mieście

Ślub
Wprowadził: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Wyprawianie ślubu i przyjęcia weselnego związane jest z duża liczbą formalności, a także z planowaniem rozmaitych kwestii z dużym wyprzedzeniem. Niektóre pary zaczynają planować takie wydarzenia już na parę lat wcześniej. Dzięki temu można być pewnym, że pod względem wesela wszystko kompletnie załatwione.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.