Jakimi zasadami się kierować podczas wybierania asortymentów, które mają mieć wysoką jakość.

Wielu klientów chciałoby, żeby przedmioty jakie kupują były solidne, trwałe i mogły długo służyć. Dodatkowo, jeżeli chodzi o ubrania i buty, niezwykle ważne jest, żeby odpowiednio wyglądały i nadążały za szybko zmieniającymi się trendami. Choć tak naprawdę są odmiany odzieży, jakie mimo upływu czasu bez przerwy są wybierane przez kolejne pokolenia klientów, a chodzi mianowicie o jeansy. Ich historia sięga kilkudziesięciu lat, gdy na szlakach w Ameryce można było spotkać prawdziwych kowbojów, i od tamtego czasu są noszone przez ludzi na całym świecie.
Calvin Klein
Wprowadził: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z bardzo rozpoznawalnych wytwórców jeansów jest Calvin Klein, jaki przez pierwsze lata specjalizował się tylko w odzieży jeansowej. Później dołączyła do tego bielizna i wiele innych rodzajów ubrań, jakie sukcesywnie poszerzyły imperium projektanta. Obecnie Calvin Klein to jedna z bardziej popularnych marek produkujących luksusową odzież, oferująca najmodniejsze ubrania dla Pań i Panów. Z kolei na krajowym rynku ubrań z jeansu bardzo dobrze prosperuje kaliska firma Big Star, kilkanaście lat temu w ich spodniach chodziła połowa Polski, a i dzisiaj charakterystyczne czerwone logo zobaczyć się da na niejednych noszonych spodniach - czytaj więcej.


Więcej treści

Spodnie damskie? Jaki fason wyselekcjonować?

Kobiety w spodniach
Wprowadził: zenjazzygeek
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z bardziej znacznych emancypacyjnych osiągnięć jest to, iż mamy prawo, drogie Panie, nosić spodnie. Oczywiście, niby taki drobny niuans, ale zastanówmy się, jakby to było, gdybyśmy były przymuszane do zakładania spódnic, choćbyśmy miały ochotę, tak jak faceci, ubrać spodnie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.