Jakiego typu biżuteria pasuje do nowoczesnego mężczyzny?

Asortyment biżuterii to nadzwyczaj pojemne określenie, jakie w pierwszej kolejności kojarzy nam się ze rzeczywistością kobiecych stylizacji.


Współczesny świat bardzo stara się znosić jednak owe twarde podziały pomiędzy tym co jest dozwolone obu płciom a także co „przystoi” w świecie ich mody.


Rezultatem tego są kolejne sezonowe kolekcje dla panów, jakie mają coraz to sporzej elementów (szczególnie dodatków) łącznych z tym, co proponuje się kobietom. Zasada owa dotyczy także biżuterii, co akcentują najbardziej znamienici projektanci mody. Projektanci stają na głowie by zapewnić nam satysfakcję i wzornictwo, jakie będzie w stanie zaakcentować naszą niepowtarzalność jak też płeć, więc czemu nie skorzystać z tej okazji, szczególnie kiedy na co dzień preferujemy styl oficjalny, bądź też obracamy się w biznesowych kręgach? Nie bądźmy niepotrzebnie purystami mody męskiej!


jazda na rowerze
Wprowadził: Blaye Cotes de Bordeaux
Źródło: http://www.flickr.com


Biżuteria męska powinna być zawsze prosta. Rezultat, jaki potrzebujemy uzyskać to wytworność, a nie kicz, dlatego powinniśmy zastanowić się także nad sposobem noszenia bransoletki. Zgodnie ze sugestiami, które daje nam świat mody, są dwie drogi ich noszenia: na tym samym nadgarstku co zegarek lub na przeciwnej dłoni do tej, na jakiej dany mężczyzna nosi swój zegarek. Należy również zadbać o wybór należytych materiałów.


Więcej treści

Wesele niczym ze snu, czyli piękne dekoracje weselne

Tort weselny
Wprowadził: Katsu Nojiri
Źródło: http://www.flickr.com
Zaślubiny, jak wiadomo, to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jednak zorganizowanie ślubu pochłania sporo czasu i wymaga sporo zaangażowania. Wybór sukienki, lokalu czy dj-a to jeszcze nie wszystko. Trzeba też jeszcze zadbać o dekoracje ślubne. Dekoracje w restauracji są w stanie w niezwykły sposób podkreślić ten szczególny moment w życiu. Można do tego zadania zaangażować profesjonalną firmę. Wtedy będziemy pewni, że wystrój wzbudzi zachwyt wszystkich.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.