Miejsce, gdzie będą bawić się nasi goście weselni

Gdy organizujemy sami swój ślub dochodzi nam całe mnóstwo obowiązków. Zaczynając przeważnie zastanawiamy się nad listą osób, które zaprosimy, a później czekamy, aż wszyscy potwierdzą swoje przybycie. Wtedy dochodzi posadzenie osób, które przybędą. Dziś część osób nie zamawiają winietek i każdy siada gdzie mu się podoba.
Dekoracje sali weselnej
Wprowadził: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak w takich przypadkach dość często wychodzi na to, że goście, którzy przyszli razem siadają osobno. Nie jest to fajna sytuacja. Jeżeli więc jednak postawimy na karteczki z imionami, czyli zaplanujemy jak goście mają usiąść musimy powiedzieć o tym ludziom, którzy będą zajmować się wystrojem naszej sali. Oczywiście sala weselna powinna zostać zamówiona dużo wcześniej, zwłaszcza, jeśli jak wiele osób staramy się o zorganizowanie wesela w okresie od maja do końca września. Niektóre sale mają tak duże obłożenie, że przez najbliższe dwa lata nie prowadzą zapisów na śluby. Z tego powodu powinniśmy odpowiednio wcześnie zabrać się za poszukiwania miejsca, gdzie będzie miało odbywać się wesele.

Przyozdobienie, ustawienie stołów i krzeseł, spojrzenie na każdy szczegół

Wszyscy chcieliby, żeby ich ślub był wyjątkowy. Ale, żeby cała impreza weselna była naprawdę miło zapamiętana to musimy pamiętać o wielu szczegółach. Najistotniejsza jest odpowiednia sala weselna, która zmieści wszystkich gości i pozwoli na świetną zabawę. Trzeba porozmawiać z ludźmi, którzy wynajmują sale jak to jest z jej przyozdobieniem. Czasem para młoda woli sama wszystkim się zająć, bo wynajmujący ma w ofercie na przykład jedynie dwie opcje kolorystyczne. Ale sporo domów weselnych ma w swej ofercie bardzo różne opcje wystroju sali weselnej.


Więcej treści

Wyprawianie doskonałego wesela w większym mieście

Ślub
Wprowadził: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Wyprawianie ślubu i przyjęcia weselnego związane jest z wieloma formalnościami, a także z planowaniem rozmaitych kwestii ze sporym wyprzedzeniem. Niektóre pary zaczynają planować takie wydarzenia już na parę lat wcześniej. Dzięki temu uzyskują pewność, że w zakresie wesela wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.