Każda pani marzy o tym, żeby prezentować się rewelacyjnie - stroi się, maluje i zakłada biżuterię

Kanony ładnego wyglądu zmieniały się na przestrzeni lat, jednak kilka rzeczy jest niewątpliwie wciąż aktualnych - chodzi w główniej mierze o elegancki umiar oraz klasę.


śpioszki


Więcej treści

Dbamy o zdrowie i ciało - praktyczne wskazówki dla każdej osoby

szczupłe ciało
Źródło: pixabay
Obecnie tendencja na zdrowy tryb funkcjonowania jest niezwykle duża i coraz więcej ludzi poddaje się jej wpływom. Wśród licznych trendów śmiało warto uznać, że ten jest jednym z korzystniejszych, bo faktycznie coraz więcej osób chętnie przekształca swoje przyzwyczajenia i zaczyna się zdrowo odżywiać a także praktykować sport. Należy pamiętać, że w drodze do dobrego samopoczucia fundamentalna jest systematyczność i zdecydowanie.


Minimalizm zawsze jest w modzie. Idealnym na to dowodem będzie tak zwana mała czarna (czyli dopasowana sukienka) od Coco Chanel. Od wielu lat wydaje się być ciuchem, który jest obowiązkową kreacją w każdej kobiecej szafie. Dokładnie tak samo sytuacja wygląda z pewnymi elementami biżuterii. Przykładowo srebrny wisiorek zawsze będzie stylowy oraz szykowny. Będzie także pasował do niejednej sukienki. srebro, w odróżnieniu do złota, mniej rzuca się w oczy i wobec tego uważa się je za bardziej szykowne. Bywały takie okresy, gdy złoto bywało passe, ponieważ projektanci mody mówili, że jest nazbyt krzykliwe. Taki cios nigdy nie dotknął srebra. Toteż srebrny wisiorek mamy możliwość zakładać do pracy, ale także do eleganckich kreacji, gdy idziemy przykładowo do filharmonii. Wisiorki mogą przedstawiać różne motywy - może być to przykładowo nasz zodiak lub pierwsza litera naszego imienia. Wtedy będzie on miał dla posiadacza znaczenie symboliczne. Warto zamówić wisiorek (sprawdź srebrny wisiorek-> jeszcze więcej) najlepszej próby, zwłaszcza jeżeli mamy zamiar go wręczyć jako podarunek. Wówczas będzie długo wyglądał jak nowy. Dodatkowo, będzie się prezentował niezwykle elegancko.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.