Kiedy trzeba decydować się na koszulę na spinki?

Chcąc kupić dobrze dopasowaną koszulę, trzeba mieć na uwadze nie tylko na jej kolor, lecz również sposób uszycia czy materiał, który był użyty do jej wyprodukowania. Powinniśmy również wiedzieć, jakie ma być jej przeznaczenie, gdyż inaczej wyglądają koszule na co dzień, a w inny sposób koszule do garnituru.


Niezwykle istotne jest przede wszystkim to, aby dobrze wybrać jej rozmiar.
budując dom
Wprowadził: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com


prezent
Wprowadził: Shelby Asistio
Źródło: http://www.flickr.com


A koszula ma je dwa: kołnierza oraz samej koszuli. Żeby właściwie dobrać wymiar kołnierzyka, powinien on tak być przyległy do skóry, aby można było bez problemu włożyć pomiędzy szyję a koszulę swój palec. Jeśli z kolei bierzemy pod uwagę rękaw, mógłby on być zapinany na guzik albo na spinkę. Taka koszula na spinki jest niezwykle elegancka. Na rynku najpopularniejsza jest w wersji podwójnej, czyli takiej, w jakiej istnieje dodatkowa wywijana warstwa tkaniny. Jeżeli koszula posiada tego typu wariant mankietu, to określany on jest jako francuski. Trochę bardziej formalny jest jednak mankiet pojedynczy. Nada się ona jednak przede wszystkim do fraka. Jest ona praktycznie niedostępna w propozycjach większości sklepów. Można ją nabyć jedynie kupując koszulę stworzoną na miarę.


Trzeba mieć na uwadze, że koszula na spinki wykorzystywana jest jedynie na właściwe okoliczności. Powinna być noszona na te wydarzenia, które są dla nas najbardziej istotne. Taki element ubioru udowodni, że wiemy w jakiej sytuacji oraz w jaki sposób powinniśmy się prezentować.

Absorbujący artykuł? Jeśli tak uważasz, kliknij bez wahania ten link, ponieważ w witrynie, którą tutaj znajdziesz, też jest coś wartościowego.

Jest to w najwyższym stopniu stylowy wzór, z tego też powodu w żadnym razie nie powinien być wybierany za często. Powinna być zakładana na wszystkie rodzinne święta, np. chrzciny albo komunię dziecka, ślub czy rodzinne jubileusze.
Można by jednak również ją zakładać na smutniejsze okazje, tego typu jak pogrzeb. Ponadto to doskonały wybór wtedy, kiedy następują jakieś ważniejsze wydarzenia w naszym zawodowym życiu.
2022-02-17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.