Kilka zdań na temat łańcuszków utworzonych ze stopu srebra

Srebro jest to (pomijając oczywiście złoto) najmocniej popularny surowiec, z którego wykonuje się wszelakiego typu biżuterię. Istnieją jej różne "próby" (mówią one na temat tego, ile istnieje srebra w srebrze), które to jak porządnie wiedzieć im są wyższe, tym dana biżuteria będzie bardziej droga, jednak przy okazji również mocniej wartościowa.


pomysł


I choć srebro cenowo nie umywa się do żadnego typu złota, to ludzie, a w szczególnie kobiety, zakupują je z wielką przyjemnością. Pośród najchętniej kupowanych błyskotek ze stopu srebra znajdziemy bez żadnych wątpliwości ciekawiące nas dzisiaj łańcuszki, które to występują w niewiarygodnie wielu formach.


Więcej treści

Obuwie erotyczne - a więc, seksowne buty na każdą okazję

mężczyzna
Wprowadził: Adam charette
Źródło: http://www.flickr.com
Jesteś kobietą i lubisz czuć się seksownie? Przeciwko pozorom obuwie erotyczne to nie jedynie "buciki do łóżka przeznaczone dla fetyszystów czy zboczeńców". Buty erotyczne mają możliwość być noszone na co dzień albo na niespotykanych okazjach sprawiając, iż poczujemy się piękne i chciane!


Obuwie od zawsze były konikiem kobiet.


Jak można łatwo zauważyć, nasz dzisiejszy temat będzie obejmował srebrne łańcuszki, które to wbrew pozorom w ogóle nie ograniczają się do pojedynczego, bardzo delikatnego splotu, który zawieszamy sobie na szyi. Łańcuszki z tego konkretnego surowca mogą posiadać dosłownie każdy kształt oraz wielkość, nie wspominając już o ich grubości. Sploty łańcuszka maja możliwość być jakiekolwiek się zamarzy - grube i konkretne, delikatne i zarazem maleńkie. Mogą sięgać nam nawet do pępka albo okalać szyję w formie kolii lub tak zwanego "chokera", który to może przypominać na pierwszy rzut oka obrożę, jednak jest o wiele piękniejszy i niepowtarzalny jako dodatek do sukienki na jakimś ważnym albo eleganckim przyjęciu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.