Chryja w małżeństwie? To życie powszednie

Jak zwykła kobieta może wytrzymać w związku ze statystycznym facetem? I w drugą stronę, jak taki mężczyzna wytrzymuje z taką babą? Odpowiedzi| na tak postawione zapytanie tak naprawdę nie znajdziemy, dobieramy się w pary prowadzeni pewną dogłębną tajemnicą i czemu tak się dzieje, że kobieta i mężczyzna, tego nikt tak do końca nie wie.
Psychologowie i psychiatrzy starają się to rozwiązać jakieś wyjaśnienie, ten przedziwny konflikt, ale sami znajdują się po uszy w takim dziwnym układzie…

Małżeństwo
Wprowadził: Elisa Garbarino
Źródło: http://www.flickr.com
No więc dlaczego? Nie ma odpowiedzi. Właściwie, czemu nie można zamydlać oczy i udawać, że się wie, że wiadoma jest ta metafizyczna, wieczna prawda, iż to na nas sfrunęła łaska oświecenia, w jakiej zapakowane są tajemnice, które odkryją się proste zaklęcie, na jedną małą prośbę… Nie ma tak łatwo, w ten sposób to nie działa. Nie ma czytelnych wytycznych czy nawet obiecujących podstaw. Są tropy, i tak już od niepamiętnych czasów, nie wnoszą bowiem one niczego wartościowego do tematu.
Zgodne małżeństwo
Wprowadził: Valentina Yachichurova
Źródło: http://www.flickr.com


Z czego przesłanek to wynika? Tak naprawdę z drobiazgów, z niepozornych nieporozumień. Przykładowo istnieje taka sytuacja, chodzi o spodnie damskie. Peroruje kobieta, a on spoczął przy stole i kończy obiad. Ona coś zagaduje o spodniach damskich typu rurki (wygodne spodnie damskie), następnie są znów spodnie damskie rybaczki. Ona się produkuje, opowiada, a mężczyzna niby jej słucha, niby coś odpowiada pod nosem, a wszystko to nie prezentuje się jak choćby nić porozumienia. A dodatkowo, tuż na sam koniec, gdy on słyszy słowo „spodnie”, i zarzut, iż nie słucha, ożywia się i odpowiada, że później pojedziecie nabyć te damskie spodnie dresowe, tak jakbyś ciągle paradowała w dresach (a chodzisz przecież w nich zwłaszcza w domu). Więcej o spodniach dresowych oraz rybaczkach znajduje się tu: spodnie dresowe dla kobiety.


Więcej treści

Co w ogóle znaczy niby określenie "zadbany mężczyzna"?

mężczyzna
Wprowadził: James Willamor
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że generalnie Polacy nie dbają o własną prezencję, są raczej zaniedbanymi ludźmi. Ileż w owym twierdzeniu jest prawdy, a ile wyłącznie zakompleksienia? Bądź co bądź nie wydaje się, iż aż tak bardzo odstajemy od europejskiej średniej - a zresztą to nie jest aż takie ważne.

Sytuacja w przeciwną stronę. Jeśli panowie nie słuchają kobiet to panie nie rozumieją zasad futbolu. Taka sytuacja, oglądasz mecz z dziewczyną, wszystko jest super, no bracie tyle ją namawiałeś, w końcu zaaprobowała twoje prośby, a co najistotniejsze ogląda (wszystko na to wskazuje) nawet ze znacznym napięciem, co ciebie raduje. Już pragniesz ją wycałować, postawić na piedestał i wychwalać, gdy nagle okazuje się, że ona od początku kibicowała przeciwnej drużynie, ponieważ myślała, iż Polacy biegają w tych ciemniejszych strojach. No w tym momencie brakuje ci cierpliwości.

Szukasz ciekawych informacji na omawiany temat? Na pewno pod tym linkiem (https://www.casu.pl/women/obuwie-1/japonki.html) znajdziesz takie materiały, które będą dla Ciebie niezwykłe.

Obrażasz się, tym mocniej, że nasi przegrywają, tak więc czujesz się podwójnie oszukany. Co za pech!
2020-07-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.