Pani i facet – dwa różne światy

Mężczyźni są z planety Mars, Panie z Wenus, tę jakże prostą myślą należy zsumować wspólne kontakty między mężczyznami i kobietami.


Nie jest istotne, w ilu kwestiach przyznajemy sobie rację, a w jakich nie potrafimy dojść do zgody, często pozostaje jakaś kość niezgody, która zmusza do takiego a nie innego pojmowania. Jeśli tak ciężko nam się porozumieć to musimy pochodzić z dwóch odmiennych wymiarów.
Para nad morzem
Wprowadził: Stephen McCulloch
Źródło: http://www.flickr.com


Przykłady można mnożyć. Mężczyzna nigdy przykładowo nie zrozumie zamiłowania kobiety do chodzenia po sklepach. Co widzi statystyczny gość? Całą szafę ubrań, codziennie inny zestaw, lecz w pojęciu kobiety to za mało, to nic w porównaniu do tego, co powinna posiadać. Z innej strony, kobieta, która wraca uradowana z zakupów pokazuje swoje zdobycze swojemu mężowi.

Upolowała wreszcie tą najnowszą sukienkę kopertową, którą chciała zakupić od
Para idąca brzegiem morza
Wprowadził: Photographer Sergy
Źródło: http://www.flickr.com
dawna, niestety sukienka koszulowa była nie w takiej cenie, jakiej sobie życzyła, lecz pomyśli nad jej zakupem (kolorowa sukienka kopertowa). Zamiast tego zdecydowała się na dwie inne kreacje: sukienka letnia i luźna sukienka, dwie na okres letni kreacje, ponieważ w końcu jest ciepło (kolorowa sukienka letnia). Niby przytakujesz, wszystko jest dla ciebie zrozumiałe, lecz to tylko pozory, bo dalej zastanawiasz się, po co jej te nowe sukienki? Wiadomo, chcesz, żeby atrakcyjnie wyglądała, lecz posiada już tak dużo tych ubrań, że aż głowa boli.

Okoliczność w drugą stronę.

Poświęć chwilę i sprawdź tu bluzy męskie z własnym nadrukiem podobne informacje na ten temat - one z całą pewnością Cię zainteresują, więc nie wahaj się zbyt długo:)

Ona nie jest zdolna zrozumieć twojej miłości do futbolu. Normalnie, dla niej to kilkunastu napalonych gości zebrało się w jednym miejscu, ażeby pobiegać za szmacianką. Normalnie, nie do pojęcia, a co najgorsze ci faceci zachowują się jak niekulturalne gbury z jakiejś podrzędnej knajpy.

Fukają na siebie, atakują, kopią się po nogach tak, jak gdyby chcieli się wzajemnie pozabijać, zwykła głupota. Ciebie wkurza to, że nie potrafisz ją namówić, ażeby poszła na mecz z tobą. Kiedyś byliście, ale w przerwie powiedziała, że wychodzi, bo od dopingu ją głowa bolała. Od tego czasu ma traumę i mówi, że na żaden mecz z tobą się nie wybiera. pozostają ci znajomi i zabawy po meczu, których też oczywiście nie toleruje.

Nie wiesz, co inny autor wspomina o rozpatrywanym w tym wpisie temacie? Ten wpis z serwisu (http://lamalama.pl/dzianiny.html) wyjaśni Twe wątpliwości.

A rano, kiedy wstajesz po takiej zabawie ona już jest po zakupach, prezentuje nowe suknie jakby tobie na złość. No i jak tu się dogadać.
2020-01-29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.