Kolczyki stworzone z bursztynu - czyli, kolczyki zrobione wraz z klasą!

Bursztynek to tak zwana kopalna żywica, która pochodzi z drzew iglastych, która dobrze znana bywa człowiekowi od wielu, wielu latek. Jak to się okazuje, samiutkich odmian tego surowca istnieje około sześćdziesięciu, choć przeciętny człowieczek nie rozróżnia ich, skupiając się na fakcie, jak on wygląda i najczęściej w jaki sposób prezentuje się na przeróżnego odmianach biżuterii, w tym na interesujących nas dzisiaj kolczykach.


kolczyki z bursztynu
Wprowadził: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com


Więcej treści

Co wlicza się w ramy czynności fachowca ds. zakupów?

ciąża
Wprowadził: Mario Emiliano Fernandez
Źródło: http://www.flickr.com
Duża część posiadających pracę osób w dni robocze nie ma czasu na długotrwałe "wycieczki" do hipermarketów. Takie rzeczy można by załatwiać np. podczas weekendów. Dotyczy to jednak głównie produktów żywnościowych, takie przedmioty jak chemia gospodarcza czy też nieruchomości kupujemy znacznie rzadziej.


Warto tu dodać, że robienie nabytków w pierwszy dzień tygodnia jest kwestią trochę dyskusyjną.


..


Biżuteria na letnie festiwale
Wprowadził: Diva
Źródło: Diva


Kolczyki z bursztynu mają możliwość przybierać bardzo różne formy i mieć bardzo różne dodatki, które uzupełniają bursztyn, bądź nawet akcentują go, wydobywając jego nie udawane piękno. Tego rodzaju biżuteria może posiadać każdy typ "rdzenia", a więc elementu, na którym ów bursztyn razem z dodatkami bywa umieszczony. Ma możliwość to być wszystko - żółte oraz białe złoto, sreberko, żelazo, metal i cokolwiek nadaje się, do wkładania do wnętrza uszu. kolczyki wraz z elemencikami bursztynu jak już napomknęliśmy mają możliwość mieć przeróżne kształty, takiego typu jak dla przykładu: kwiatki, łezki, czy kuleczki, nie napomykają już o kolczykach, rodzaju "Handmade", które to robione są własnoręcznie, a które to dzięki temu mają indywidualne wzornictwo, często niewiarygodnie bogate oraz przystosowane do nas samiutkich. Dobrze jest napomknąć, iż ceny za tego rodzaju biżuterię są bardzo różne - wszyściutko zależy od rodzaju wspomnianego rdzenia, oraz wielkości samiutkiego bursztynku.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.