Kolczyki zrobione z bursztynu - czyli, biżuteria na każdą okazję, choć nie na każdziutką kieszeń

Bursztyn to rodzaj kamyczka, który istnieje od zarania dziejów. Jest to rodzaj wyschniętej żywicy, którą to zapewne często będąc dzieckiem widziałeś nie jedynie na jarmarkach wraz z biżuterią, ale i na stoiskach, wewnątrz których to były "nietypowe" rzeczy, w których nie posiadając problemu wypatrzyliśmy kawałeczki pięknej skałki, a wewnątrz niego zatopionego owada lub nawet jakieś małe zwierzątko, które przeciwko pozorom może posiadać dziesiątki, stówki, tysiące, a nawet miliony oraz miliardy latek.


buty
Wprowadził: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com


kobieta
Wprowadził: Calvin Smith
Źródło: http://www.flickr.com


Bursztyn to jednak dla wielu spośród nas obecnie biżuteria i to dokładnie na niej - a jeszcze konkretniej na jej "dousznej" wersji - się dziś skoncentrujemy...


Więcej treści

Jaką biżuterię kupić na upominek?

moda ślubna
Wprowadził: abcslubu.pl
Źródło: abcslubu.pl
Kupno podarunku to niemałe wyzwanie. Zwłaszcza w wypadku precjozów.


Czasem ciężko wstrzelić się w poczucie piękna jak też potrzeby obdarowywanej osoby, zaś chybiony podarek skończyć może na dnie szkatułki.


Jeżeli jeszcze się nie zorientowałeś, to już wyjaśniamy, że nasz dzisiejszy temat zostanie poświęcony kolczykom, z elemencikami bursztynowymi. Tego rodzaju kolczyki z bursztynu, to przepiękna ozdoba, którą jak prosto się domyśleć noszą w szczególności dziewczyny, chociaż jak to wiadomo, żyją przeróżni ludzie, z tego powodu i niektórzy mężczyźni noszę ten rodzaj "błyskotek", ale dla nich jednak biżuteria z bursztynem szczególnie koncentruje się na bransoletach. Powracając jednakże do temaciku, kolczyki z bursztynu są doskonałe właściwie na każdziutkiego typu okazję - wspaniale jest jednak pamiętać, iż tego rodzaju rzeczy w ogóle nie są taniutkie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.