Koszule mające krój Slim Fit - najwspanialsze dla mężczyzny chcącego po podkreślać swoją sylwetkę

Jak dobrze wiemy, każdy chce się podobać płci przeciwnej. Jednak jak często się okazuje, nasz własny styl ubierania zamiast podkreślić nasze walory, to sprawia, że są one nijakie albo nawet i sprawiają, że nasze fizyczne atuty stają się nieatrakcyjne.
U mężczyzn często się to dzieje w momencie, kiedy najzwyczajniej wykupi nieodpowiednią koszulę, a raczej o niezbyt korzystnym jej kroju. Jaką wybrać, aby móc wyglądać zarazem elegancko, ale i atrakcyjnie ukazać swoje ciało?


koszule slim fit


koszulka
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu


Jak się okazuje, Elegancka koszula nie zawsze ma możliwość dodać Mężczyźnie elegancji - źle dobrana ma możliwość nawet sprawić, iż albo po zamaskuje nasze walory fizyczne, albo sam jej kolor sprawi, iż zamiast przyciągać spojrzenia, będzie "dawać po oczach", zniechęcając ludzi dookoła. A istnieje pojedynczy bardzo dobry klucz do tej konkretnej sytuacji - stonowane kolory oraz elegancka koszula podkreślająca, lecz w żaden sposób nie opinająca sylwetkę. Istnieje taka koszula? Otóż istnieje i nazywamy ją koszulą typu Slin Fit. Koszule - bezpłatny dostęp - slim fit jak to można się zorientować po naszym tekście, bywają koszulami przeznaczonymi dla bardzo dobrze zbudowanych mężczyzn. Ich dokładnym zadaniem jest ukazać męskie walory, jednak nie w sposób, jak czyni to zwyczajna obcisła koszulka - koszule rodzaju slim fit są ponad wszystko eleganckie, więc ukażą każdego takiego mężczyznę od jak najlepszej strony, nie zabierając mu w żaden sposób męskości.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.