Koszulki – billboardy?

Ludzie mają w zwyczaju patrzeć na innych pod kątem tego jak wyglądają. To tylko dowód na to, iż ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu naszej osoby.


Nie bez przyczyny stare powiedzenie „jak cie widzą, tak cię piszą” jest cytowane przez wielu stylistów czy ludzi ze świata mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można zwykle określić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej status materialny.
Przy pomocy ubioru ludzie komunikują się ze światem wyrażając własne, odrębne stanowisko. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy czy zainteresowania. Koszulki z własnym nadrukiem stały się dziś nie tylko częścią ubrania, ale w pewnym sensie billboardami - zobacz więcej. Ich unikalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin powodują, że T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Wprowadził: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Skąd pomysł na T-shirty z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolowej. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. Wtedy pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym zniechęcić złodziei. Oczywiście się nie udało, jednak oznaczone śmieszne koszulki z nadrukiem na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dziś. I wszystko wskazuje na to, że będzie trwała wiecznie.


Kolorowe koszulki pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego hip-hopowca wygląd to prezentacja pewnej idei - przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Drukarnia TDruk z koszulkami potrafi rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach - zobacz zamów t shirt z nadrukiem na zamówienie. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na tramwaj w deszczowy i smutny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce zauważamy zabawny rysunek.
Czyż świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Zgadza się nigdzie nie jest napisane, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nic bardziej mylnego - dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”
2017-08-18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.