Wakacyjne natchnienia, czyli co jest najmodniejsze w tym sezonie. Szybki poradnik

Promienie słońca przygrzewają coraz bardziej. Robi się niezmiernie gorąco. Na uliczkach możemy zobaczyć dużo wspaniale ubranych dziewczyn. Najwyższa pora na to, by udać się na zakupy i poszukać nowych strojów. Co się obecnie nosi?

Długa sukienka najlepiej w żółtej barwie, a do tego buty gladiatorki. Tak w wielkim skrócie można opisać najmodniejsze stroje tego lata. Przeważającym odcieniem stanie się żółty. Trudno jest dobrze skomponować go z resztą stylizacji. Ponadto wszystkie kobiety ze spokojem mogą udać się na strych i powyciągać stare kreacje. Do gry wraca styl retro. Nie ma znaczenia, które lata wybierzemy. Bez problemu możemy wybrać szalone lata osiemdziesiąte albo dziewięćdziesiąte. Co włożyć na przyjęcie? Na pewno nie http://www.ceneolokalnie.pl/rzeszow/lyzwy! W tej dziedzinie rządzi zasada: „Wyróżnij się”! Błyszczące kreacje to totalny must have obecnego sezonu. Na mniej formalne spotkania spokojnie możemy włożyć siatkową kreację. Także dziewczęce koronkowe kreacje są modne. By prezentować się poważnie, połączmy je z masywnymi butami lub z gladiatorkami. Taki look będzie prezentował się wspaniale.


Więcej treści

Mądre zakupy - w jaki sposób się nie uzależnić i kupić tanio?

Wprowadził: BGN
Każda z nas lubi czuć się piękną, a to, co ją w tym wspomaga, to kupowanie nowych ubrań. Możemy to określić damską obsesją bądź też czymś w tym rodzaju, jednak jest to genetycznie uzasadnione, gdyż każda z nas najzwyczajniej w świecie musi być piękna, żeby jakiś facet ją dostrzegł (właśnie po to kupujemy nowe sukienki). Pytanie jak sobie z tym poradzić i nie zbankrutować?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.