Książka od setek lat towarzyszy ludziom

Literatura od dziesięcioleci towarzyszy ludziom jako jedna z najważniejszych rozrywek. W dawnych wiekach osoby umiejące czytać i pisać były bardzo szanowane, bo takie umiejętności były elitarne i niezbyt dostępne dla ogółu. Dopiero wynalezienie druku sprawiło, że wreszcie książki zaczęły trafiać pod strzechy i zyskały dużą popularność.
Nauka z komputerem
Wprowadził: Goleudy Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Wydawać by się mogło, że chyba nic nie jest w stanie powstrzymać tak wielkiej popularności słowa pisanego. W końcu na szeleszczące kartki papieru przelewano najwspanialsze pozycje światowej literatury, a także całą wiedzę, jaką przez lata gromadziła ludzkość. Książki zostały tak wszechobecnym elementem życia większości z nas, że wiele osób zwyczajnie traktowało je jako zwykły element wyposażenia domu albo mieszkania- ceneo.pl. Książki czytano dla spędzenia wolnego czasu, z nich właśnie dzieci, młodzież i studenci czerpali wiedzę, wreszcie z nich mogą korzystać również osoby szukające najróżniejszych porad, wskazówek czy przepisów. W dużej części domów można było zobaczyć wiele książek, w niektórych powstawały wręcz małe biblioteczki gromadzące pokaźne zbiory.

I kiedy wydawać by się mogło, że drukowanemu słowu nic nie jest w stanie zaszkodzić, nagle zaczęły być popularne komputery, a chwilę później sieć internetowa. Odmieniło to całkowicie cały świat naukowej i rozrywkowej literatury. Okazało się nagle, że poradniki stają się zbędne, bo praktycznie wszystkie tego typu informacje bez problemów znajdzie się na wielu stronach, co więcej, całkowicie bezpłatnie.
książki
Wprowadził: ricoeurian
Źródło: http://www.flickr.com
Studenci i uczniowie także zaczęli kupować dużo mniej książek, bo jeżeli mogli ją znaleźć zeskanowaną w sieci, to troszcząc się o swój portfel woleli wybrać naukę z takich właśnie źródeł- http://www.ceneo.pl/artykuly/kreatywne_kolorowanki_dla_mamy_i_corki.


Więcej treści

Czy najlepiej w okresie urządzania mieszkania trzymać się takich sprawdzonych, utartych schematów? O czym pamiętać?

dowolne
Wprowadził: liketearsintherain's buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Wspaniale urządzone mieszkanie to marzenie chyba każdej osoby. W domu bowiem spędzamy dużą część swojego życia, stąd więc pragniemy czuć się w nim najlepiej. Czym się kierować podczas urządzania swojego mieszkania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.