Chcesz otworzyć second-hand, ale zastanawiasz skąd bezpiecznie pozyskiwać towar? Hurtownie odzieży używanej oferują różnego rodzaju ubrania z Anglii, Włoch oraz Niemiec

Butiki z odzieżą używaną są w Polsce bardzo popularne. To dobre rozwiązanie, jeśli lubimy się stylowo ubrać za niewielkie pieniądze. Atutem sklepu z używaną odzieżą jest także wyjątkowość oferowanych ubrań.
kobieta
Wprowadził: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
W polskich miastach buduje się bowiem ostatnio coraz więcej galerii handlowych. Prywatne butiki odzieżowe są więc wypierane przez tzw. sklepy sieciówkowe. Dlatego ciężko znaleźć coś nietypowego. Nasz wybór przeważnie ogranicza się wówczas do kilku znanych producentów odzieżowych. Należy też podkreślić, że sprzedawane w galeriach ciuchy są przeważnie dość drogie. Przy czym, wysoka cena rzadko kiedy jest w tym wypadku współmierna do jakości towaru.

Więcej treści

Mądre zakupy - w jaki sposób się nie uzależnić i kupić tanio?

Wprowadził: BGN
Każda z nas lubi czuć się piękną, a to, co ją w tym wspomaga, to kupowanie nowych ubrań. Możemy to określić damską obsesją bądź też czymś w tym rodzaju, jednak jest to genetycznie uzasadnione, gdyż każda z nas najzwyczajniej w świecie musi być piękna, żeby jakiś facet ją dostrzegł (właśnie po to kupujemy nowe sukienki). Pytanie jak sobie z tym poradzić i nie zbankrutować?


Trudno się dziwić, że wobec tego Polacy coraz częściej wybierają sklepy z odzieżą używaną (link do strony). Dzięki temu, mogą nosić stylowe oraz oryginalne ubrania, a jednocześnie zaoszczędzają sporą sumę pieniędzy. Nie wszyscy jednak dobrze się czują w tego typu sklepach z odzieżą. Denerwuje ich zbyt duża ilość niepoukładanego towaru oraz to, że ciężko zaplanować im wtedy kupno konkretnego ubrania.

modelka
Wprowadził: Earl McGehee
Źródło: http://www.flickr.com
Second-handy odwiedza się bowiem raczej w miarę systematycznie i płaci się w nic za to, co udało się akurat dopasować. Przeważnie dostępne są tu tylko i wyłącznie pojedyncze modele ubrań i nie mamy wyboru np. w kwestii rozmiaru. Albo coś się nam spodoba i będzie na nas dobre, albo nie. Jeżeli zależy nam, aby zwiększyć popularność swojego sklepu, to powinniśmy dostrzec i odpowiedzieć na realne wymagania klienta.Najważniejszą zasadą dobrze prosperującego second-handu musi być porządek.

Dlatego, najlepiej posortować ubrania na wieszakach według jasno określonego kryterium. Przeważnie jest to barwa oraz rodzaj ubrania. Spódnice, suknie, marynarki, spodnie itd. wieszamy więc oddzielnie, podobnie jak odzież w kolorze czerwonym, niebieskim czy brązowym (kliknij w link). Dobrze zorientować się, jakie hurtownie odzieży używanej dostarczają już poukładany pod względem barw towar. Na pewno wyraźnie ułatwi nam to pracę.

Powinniśmy także wyodrębnić w sklepie osobne działy - dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Unikniemy w ten sposób chaosu oraz zatroszczymy się o potrzeby naszych klientów. Zakupy w naszym second-handzie będą przebiegać o wiele sprawniej, co wpłynie także na sumę miesięcznego utargu. Warto zadbać także o jakość sprzedawanych ubrań.

Hurtownie odzieży używanej oferują bowiem jednocześnie cream odzież, jak i doo to door. Zanim otworzymy sklep przemyślmy więc, jaki sklep z odzieżą używaną chcielibyśmy prowadzić. Możemy otworzyć ekskluzywny butik, w którym ilość ubrań nie będzie zbyt wielka, ale będą one trochę droższe oraz lepszej jakości, albo możemy też zakupić dużą ilość towaru i sprzedawać go w bardzo niskiej cenie.
2017-08-29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.