Masz kłopoty z dobieraniem ubrań? Nie wiesz, jakie fasony będą najlepsze dla Twojej sylwetki? Poradzi Ci osobista stylistka!

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach niezwykle istotne jest to, jak konkretnie wyglądasz. Oczywiście właściwie każdy z nas zdecydowanie zdaje sobie sprawę z tego, że nie należy oceniać innych osób po ich wyglądzie, jednak bez dwóch zda niejednokrotnie wyrabiamy sobie zdanie o konkretnej osobie na podstawie pierwszego wrażenia. Jeżeli chcesz zatem robić na innych ludziach dobre wrażenie, zdecydowanie musisz zadbać w właściwy sposób przede wszystkim o swoją garderobę.
ubrania
Wprowadził: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób niestety ma problemy z dobraniem właściwych ubrań, które będą pasować do ich sylwetki. Zazwyczaj wydaje nam się, że nie ma nic prostszego - idziemy do sklepu, przymierzamy konkretne ubrania, przeglądamy się w lustrze i wybieramy te, w których wyglądamy najlepiej. W praktyce jednakże wcale nie jest to tak łatwe i niejednej z nas bez wątpienia przydałaby się osobista stylistka. Oczywiście można pójść na różnego rodzaju kursy - teraz szczególnie popularne są przede wszystkim szkolenia dress code (http://twojapesa.pl/) - jednak nie zmienia to tego, że zdecydowanie łatwiej jest dobrać odpowiednie ubranie innej osobie niż sobie. Właśnie w takich przypadkach przydaje się osobista stylistka, która wybierze się z Tobą na shopping i będzie mogła obiektywnie ocenić, jak naprawdę wyglądasz w określonych typach ubrań. Takie dziewczyny wykonujące zawód personal shopper zazwyczaj mają ukończone różnego rodzaju szkolenia dress code, dlatego bez wątpienia będą w stanie udzielić Ci odpowiednich porad - również takich, które będziesz mogła wykorzystywać w przyszłości kiedy już będziesz samodzielnie chodziła na zakupy. Porady udzielone przez personal shopper bez wątpienia pomogą Ci odkryć najlepsze fasony i kolory ubrań, w których będziesz wyglądać najlepiej. Możesz z tego typu pomocy korzystać jednorazowo - i wówczas kupić sporo ubrań, które uzupełnią Twoją garderobą na dłuższy czas - albo zabierać ze sobą stylistkę na każde zakupy. Jeśli będziesz się stosować do ich porad, niewątpliwie Twój styl znacząco się poprawi - czytaj o tym http://twojapesa.pl/blog/budowanie-marki-osobistej-dlaczego-warto-skorzystac-z-pomocy-stylisty/.


Więcej treści

Jakie buty męskie są obecnie bardzo modne i do jakiego ubrania je nosić?

golenie zarostu
Wprowadził: Post Memes
Źródło: http://www.flickr.com
Takie obuwie jak tenisówki zdobyło już niemalże caly świat. Do noszenia takich butów żadnego człowieka nie trzeba długo nakłaniać. Są bardzo komfortowe oraz pasują niemal do dowolnego stroju.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.