Mitra biskupa to czerwona czapka, którą maluchy czasami robią na dzień świętego Mikołaja

Współczesny Mikołaj, którego widujemy w telewizji, niewiele ma wspólnego z prawdziwym wizerunkiem Mikołaja, który żył dawno temu.


W szkołach niekiedy w dzisiejszych czasach urządza się spektakle dla najmłodszych z okazji 6 grudnia.


biskupia czapka
Wprowadził: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com


jogging
Wprowadził: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com


Więcej treści

Czy kupno dużej odzieży męskiej jest dziś dużym problemem?

pewex buty
Wprowadził: pewex
Źródło: http://pewex.pl/
Bardzo często zdarza się tak, że choć w przypadku mężczyzn spory rozmiar na obsłudze marketu nie robi większego wrażenia, to panowie nie posiadają swych ulubionych sklepów.


Dzisiaj nawet małe centrum handlowe dysponuje takimi ubraniami jak xxxxl shirt.


Chodzi o to, by szkraby zostały zaznajomione z prawdziwą historię świętego, który podrzuca dziś prezenty. Czasami mają one za zadanie stworzyć kostium tego prawdziwego Mikołaja, który był świętym oraz był też biskupem. Nosił on czerwony płaszcz oraz czerwoną mitrę biskupią. Taki strój mamy możliwość stworzyć samodzielnie albo kupić. W internecie wyszukamy znaczną liczbę witryn, na których sprzedają cały kostium świętego. Jest tam także biskupia czapka. Musimy tylko wybrać odpowiedni rozmiar. Czapka biskupia musi być rzecz jasna wysoka. Na różnych obrazach pokazujących świętego można zobaczyć, jak mniej więcej mógł prezentować się jego strój. Jeśli natomiast chcemy stworzyć taką czapkę sami, to da się zrobić ją na dwa sposoby. Możemy po prostu zrobić ją z czerwonego papieru technicznego, który jest gruby, albo na papier nakleić czerwony materiał, aby czapka wyglądała bardziej szykownie.

Jeśli czujesz, że powyższa publikacja może okazać się według Ciebie niewystarczająca, to zamieszczony poniżej (https://btzielonadolina.pl/praga-z-fontannami/trip) tekst bez wątpienia Cię usatysfakcjonuje. Kliknij i zobacz.

Oczywiście nie możemy też zapomnieć o krzyżu. Musi być on złoty lub chociażby żółty.


Przy bardziej profesjonalnych projektach na tych żółtych paskach, które będą tworzyć krzyż, można nakleić ładny czerwony wzór. Namalowanie lub wycinanie go może być zbytnio ciężkie, zatem dobrą opcją wydaje się zakupienie gotowego ozdobnika i przyklejenie go.
2022-02-28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.