Moda na lato – plażowo, imprezowo? Na co zwrócić uwagę w sezonie 2016?

Moda kobieca w modelu powszechnym to wyodrębniony świat sam w sobie. Ilość możliwości garderobianych daje możliwość na lepsze uwypuklenie swoich potrzeb oraz zapatrywań obojętnie na porę roku. Jednak czas letni niesie ze sobą istne apogeum trendowe, które odzwierciedla się w każdej sferze produktowej – najbardziej w sferze odzieżowej.


Lato 2016 przysporzy sobą dużo zmian w utartych schematach mody skierowanej do pań. Nowe kontrasty kolorystyczne oraz łączenie odmiennych materiałów jest perspektywą, na który należy czekać - tutaj.


Co się zmieni?


- Odsetek uznawanych powszechnie motywów przejdzie bardzo znikomą rewolucję.

Podoba Ci ten materiał? Super, ale kliknij ponadto tu - przeczytasz tam niezwykle użyteczny serwis (https://stalowydesign.pl/kategoria-produktu/pro/), który też będzie dla Ciebie ciekawy.

Kolor biały wciąż będzie głównym punktem wyjścia w designerskich trendach – tak samo odzież jak i akcesoria poboczne. Biel odnajduje się zarazem w opcjach eleganckich jak i sportowych. Okres letni przyniesie ze sobą warianty luźno skrojone.


- Czarna gama kolorystyczna analogicznie jak jej biały równoważnik nie pozostanie daleko w tyle. Preferowane będą kreacje w stylu „total” wykonane z czerni matowej i migoczącej.


- Kontrasty. Biel i czerń zakładać będziemy, również razem - jest to stylowe połączenie o wymiarze nieprzemijającym, które pojawia się na powrót z każdym nowym sezonem. Główną różnicą w tym roku będzie pełniejsze nasycenie wybraną barwą.


dowolne
Wprowadził: liketearsintherain's buddy icon
Źródło: www.flickr.com
- Inne kolory. W zbliżające się lato musimy również uważać na nowe szczególne mixy kolorystyczne. W obrębie dominujących barw kreacji odzieżowych dla kobiet znajdą się motywy pomarańczy, żółci i niebieskości –standardowej gamy wyrażającej upalną letnią pogodę.


Styl.


W obrębie stylu, można spodziewać się:


- Dużej liczby kolekcji z motywami kwietnymi o głębokim dekolcie oraz odsłoniętych ramionach.


- Wielu pobocznych dodatków w formie wstęg, rzemyków, tasiemek, opasek oraz koralików.


dowolne
Wprowadził: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
- Style w rodzaju retro, vintage jak i zróżnicowany romantyzm, również dobitnie zaakcentują swoją obecność w seriach odzieżowych mody kobiecej w najbliższe lato - więcej tutaj.


Zbliżający się okres z całą pewnością będzie wyjątkowo udany dla wszystkich konsumentek pragnących zaprezentować w tym samym czasie swoje piękno jak i mistrzowskie wyczucie dobrego smaku. Półki sklepowe stopniowo osiągają punkt krytyczny, także następne dni to idealny czas na unowocześnienie swojej garderoby.
2022-05-26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.