Na stópki naszej pociechy - najfajniejsze papcie dla niemowląt!

Wszyscy rodzice dobrze wiedzą, że dzieciom czasem ciężko jest sporo rzeczy wytłumaczyć. Dlatego też bardzo często dzieci biegają po domu bez kapci. Bardzo możliwe, że jest im tak najwygodniej. Ale , kiedy jesteśmy rodzicami chcielibyśmy, by nasza pociecha miała na stópkach kapcie.


kapcie skórzane dla dzieci
Źródło: pixabay.com
Jeżeli chodzi o kapcie dla dziecka to powinniśmy je kupować z właściwym nastawieniem. Jeżeli dziecko jest naprawdę małe, to kapcie powinny być wkładane – tak żeby nie spadały ze stópek, bo wtedy dziecko nawet nie dostrzeże, że nie ma ich na nogach - https://www.fiorino.eu/sklep/info/lipinipi-8. Warto byłoby też, żeby kapcie przypominały o bajkowych postaciach. Mogłyby mieć wydrukowaną albo wyszytą jakąś postać z dobranocki, albo ogólnie kształtem i barwami przypominać postać z kreskówki. Dzieci wtedy z ogromną chęcią włożą kapcie na stopy i nie będą po chwili ich chciały zdjąć. Poza tym, jeżeli kapciuszki będą przyjemne w dotyku i nic nie będzie stopy dziecka w nich drapało, to nie powinniśmy się przejmować tym, że dziecko nie będzie chciało tego typu kapci, wręcz przeciwnie samo będzie przypominało, że musi ubrać kapcie.

Dla naszych pociech

Kupując kapcie dla dziecka naprawdę powinniśmy kupować je z naszym brzdącem. Będzie nam potem prościej przekonać dziecko, by włożyło kapcie na stópki. To ważne, by dziecko po pierwsze wyszukało takie kapcie, które z powodu wyglądu mu się podobają i oczywiście takie, które będą odpowiednie na jego stopę - -> kliknij. Warto też pamiętać, że jeśli kupujemy kapcie dla dziecka do szkoły to najlepiej by były to wkładane buciki. Nie ma najmniejszego sensu w kupowaniu jakichkolwiek wymyślnych misio-kapci, czy najzwyklejszych wkładanych kapciuszków bez pięty, bo niestety nie jest to dobre w przedszkolu. Dobrze wybrać zwykłe, wsuwane kapcie, które mogą mieć przykładowo jakiś super kolor. Do domu można kupować, co nam się tylko spodoba, ale w szkole najważniejsza jest wygoda dziecka.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.