Nie zapominajmy o tym, żeby kupować dobre buty

Lata temu nie chodziliśmy w butach – my w sensie nasi prapraprzodkowie. Biegano boso i stopy musiały przywyknąć do tego, że chodzenie nie zawsze jest przyjemne. Ale w dzisiejszych czasach nie trzeba przyzwyczajać naszych stóp do jakiś dziwnych warunków, teraz każdego dnia wzuwamy buty.


buty
Wprowadził: Funk Dooby
Źródło: http://www.flickr.com


Więcej treści

Każda pani marzy o tym, żeby prezentować się rewelacyjnie - stroi się, maluje i zakłada biżuterię

śpioszki
Kanony ładnego wyglądu zmieniały się na przestrzeni lat, jednak kilka rzeczy jest bezsprzecznie wciąż na czasie - chodzi głównie o delikatny umiar i styl.


Wiadomo, że bywa, że biegamy boso po plaży czy też po trawie, jednak w czasie typowego dnia stawiamy na właściwe obuwie. Na każdą porę roku wybieramy inne. Czasem potrzebne są wysokie i ocieplane kozaki, bo są minusowe temperatury poza domem, a w innym wypadku mamy na nogach japonki, czyli obuwie, które ma sprawić, że nie będzie nam gorąco, bo latem bardzo chętnie pochodzilibyśmy boso. Jednak nie zawsze tak wypada, więc często zakładamy sandały. Poza butami na zimę i tymi na gorącą porą roku jest też całe mnóstwo obuwia na przejściowe pory roku, to znaczy są buty wiosenne i jesienne. Tu dużo zależy od tego, jaki rodzaj życia prowadzimy. Część osób kupuje tylko sportowe obuwie, a inni ludzie kupują eleganckie pantofle, bo jedynie one będą pasować do tego, co na siebie ubrały. Choć oczywiście dzisiejsza moda jest niesamowicie zróżnicowana i do garnituru możemy ubrać adidasy, to jednak nie wszyscy chcą i mogą sobie pozwolić na takie bawienie się stylami. Sporo ludzi wybiera jednak klasyczną elegancję, która wymaga dobrze dopasowanego obuwia.


Pozująca modelka
Wprowadził: Rob
Źródło: http://www.flickr.com


Są na naszych stopach


Kiedy kupujemy buty musimy pomyśleć, do czego je włożymy. Czasem mówi się, że butów nigdy za dużo, ale jeśli tylko płacimy za jakieś buty a potem ich nie wkładamy, to suma summarum, po co wydawać na nie pieniądze? Powinniśmy przejrzeć swą kolekcję obuwia i zastanowić się, które buty są dobre, które nie są nadmiernie znoszone. Część trzeba oddać, a niektóre po prostu się pozbyć. Dodatkowo dobrze zastanowić się, czy nie przydatne byłyby nam jakieś nowe buty, które będą bardziej klasyczne. Bo bywa, że brakuje nam pewnych podstawowych, takich uniwersalnych butów, które można byłoby włożyć do każdego outfitu.


Na szczęście łatwo to zauważyć i można natychmiast pójść na zakupy i najzwyczajniej w świecie wybrać porządne obuwie, które będziemy mogli ubrać i do eleganckiej kiecki, ale i do jeansów i sweterka. Bo wiadomo, że istnieją również buty, które wkładamy rzadko, ale tak bywa również z ciuchami.
2018-02-02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.