Niestandardowe podarki

Nudne skarpety, płyta - zupełnie nie musi tak być, daruj sobie albo bliskiemu przeżycie o zwiększonym poziomie adrenaliny! Przedstawiamy pomysły na niepospolite upominki.


Podaruj sobie bądź bliskiemu przykładowo


lot paralotnią prezent niezapomniany, motoparalotnią, szybowcem albo motolotnią bądź helikopterem. Daruj nie zapomniane odczucia! Dla tych którzy wolą szaleństwo daj lot w areotunelu czy też skok na bungee. Dla tych spokojniejszych przykładowo przelot balonem.


weekend
Wprowadził: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com


Niestety, nie wszystkie owe usługi są proponowane we wszelkich miejscowościach, lecz niezłym rozwiązaniem jest fundnięcie eskapady do miasta w którym wybrana usługa jest osiągalna. Wybranie podarunku zależy również od priorytetów osoby jaka zostaje obdarowywana. Jeżeli owa osoba jest dajmy na to miłośnikiem kolei, to na przykład wycieczka pociągiem retro czy też wizyta w kolejowym skansenie będzie dobrym wyborem, a jeśli ta osoba jest miłośnikiem lotnictwa, to na przykład przelot awionetką jest tu w sam raz. Nietypowe prezenty zależą też od naszego punktu zamieszkania. Jeżeli osoba darzona zamieszkuje na przykład nad morzem wówczas doskonałym pomysłem będzie na przykład parasailing, a kiedy osoba darzona zamieszkuje przykładowo w górach to świetnym pomysłem jest przykładowo lot paralotnią.


Jeśli osoba darzona zamieszkuje na przykład na Mazowszu, wówczas dobrym pomysłem jest lot widokowy balonem. Krótko mówiąc w każdej części naszego kraju znajdzie się cokolwiek dla każdego! Na pewno każdy wybierze coś dla siebie lub przyjaciela.
2018-01-18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.