Noc to ten moment, kiedy każdy powinien mieć możliwość na regenerację oraz odpoczynek - wobec tego musimy dobrze przygotować się do snu

Mnóstwo ludzi żyje w dzisiejszych czasach w stresie i gonitwie. Szybko jedzą i niewiele śpią, ponieważ każda minuta to pieniądz. Zazwyczaj prowadzi to do przeróżnego typu schorzeń lub w najlepszym razie do bezsenności.


Sukienki na wesele, duze rozmiary
Wprowadził: Rita Caro
Źródło: http://www.ritacaro.pl


Jednakże, aby organizm mógł się odprężyć niezbędny nam jest zdrowy oraz spokojny sen.


plecak miejski
Wprowadził: Alberto Ziveri
Źródło: http://www.flickr.com


Więcej treści

Niejeden posiada jakieś zainteresowanie - dla pewnych osób jest to jazda na nartach, a dla innych pływanie jachtami po jeziorach

image - buty
Wprowadził: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej brzdące zapisywane bywają na basen lub dostają rower.


Rodzice chcą namawiać swoje berbecie do aktywności fizycznej, ale rozpoczynają od takich dyscyplin, które nie wymagają zbyt dużego zapasu finansowego.


kształt
Wprowadził: Tony Clark
Źródło: http://www.flickr.com


Z tego powodu do snu trzeba się prawidłowo przygotować. Niewielu o tym myśli, kiedy kładzie się do sypialni. Sypialnia musi być pomieszczeniem, które naszemu organizmowi automatycznie kojarzy się z relaksem. Dlatego nie pracujmy oraz nie podjadajmy w tym pokoju. Podstawą zdrowego snu jest odpowiednia bielizna nocna. Powinna być bardzo wygodna i niezbyt ciasna. Najfajniej, gdyby była uszyta na przykład z bawełny, ponieważ wtedy nasza skóra jest w stanie bezproblemowo oddychać. Jeżeli nie lubimy chłodnych temperatur kupmy piżamę z długimi nogawkami.


Jeżeli mamy problemy ze snem - nie umiemy zasnąć, często budzimy się w nocy albo rano wstajemy kompletnie niewySPAni, to możliwe, że winowajcą są nasze oczy. Tak, tak, nasze oczy (zobacz kontynuuj). Pewnie śpimy w nazbyt jasnym pokoju, a nasze oczy przesyłają do mózgu impuls, że jest jasno, już wschodzi słońce czyli powoli musimy się wybudzać. Toteż jeżeli za naszym oknem przez całą noc świeci lampa na ulicy, to musimy sprawić sobie opaski na oczy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.